Yıldız oyuncu alacağım

Teknik direktör konusunu gelecek hafta açıklayacağız. Prosinecki ile görüşüyoruz ama bitmeden de bir açıklama yapamıyoruz. Görüşmelerimiz sürüyor ama Prosinecki’nin Azerbaycan milli takımıyla sözleşmesi devam ediyor, imzalandıktan sonra kamuya açıklanmasını istiyorum ben. Yüzde 70, yüzde 80 oranında anlaştık diyebiliriz ama son görüşmeyi yapıp imza atmadan netleşmez. Prosinecki’de son dakikada problem çıkmasına karşılık adaylarımız da var tabi ki. Son maçta takımın başında görev yapan Mustafa Er yardımcı hoca olarak takımda kalacak.

“1 yıldız gelecek, 6-7 oyuncu alacağız”

Önümüzdeki sezon için önemli isimlerle görüştüklerini belirten Ali Ay, 6-7 oyuncu almayı planladıklarını ve iyi transferler yapacaklarını söyledi. Bursaspor Başkanı, “Önceden izlediğimiz oyuncularla temastayız, scout ekibimizin raporları doğrultusunda görüştük. Çoğuyla görüştük, bazılarıyla parada da anlaştık. Sol bek hariç geri dörtlüyü komple yenileyeceğiz. Taraftarlar beklesin güzel transferler yapacağız. Yıldız bir isim alıp 10 gün içinde getireceğiz” dedi.

“Harun takımda kalacak”

Bir dönem Fenerbahçe‘nin istediği iddia edilen Harun Tekin için de konuşan Bursaspor Başkanı Ali Ay, “Harun Tekin takımda kalacak. Harun’la ilgili bir problem yok. Ne bize gelen bir teklif var ne de Harun’a yapılan bir teklif var” ifadelerini kullandı.

SporX İbrahim Demir

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu