Yıldız isteriz

Yeşil Beyaz sevdalıları, merakla yapılacak transferleri beklerken gündeme gelen isimlerden şikayetçi. Taraftar, 'Avrupa'da başarı isteniyorsa artık kadroya yıldız isimlerin alınması gerekiyor' konusunda birleşiyor

 

Bursaspor gündeminden transfer dedikoduları düşmezken, taraftar, Avrupa kupalarına  4. kez üst üste katılan Yeşil Beyazlı takımdan bu kez başarı bekliyor. Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman'ın da takıma katılacak isimlerin kampa yetiştirilmesi konusunda ısrar etmesi gözleri yeniden transfere çevirdi. Gündeme gelen isimler ise Yeşil Beyazlı taraftarı tatmin etmiyor.

 

GEÇEN SEZONKİ GİBİ OLUR

Bursaspor'un bundan sonra çok daha kaliteli kadrolar kurması gerektiği konusunda birleşen taraftar, stadın dolmasını da yapılacak olan transferlere bağladı. Sosyal medyada, mevcut ve gelecek olan yönetimden gündem yaratacak isimlerin kadroya katılmasını isteyen Yeşil Beyaz sevdalıları, aksi takdirde geçtiğimiz sezonki tablonun bu sezon da yaşanabileceğinin altını çizdi.

 

(Barış YALIM)

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı