Yıldırım “Serdar ne kadar?” Ali Ay “7,5 mlyon €

SporX’in haberi şöyle:

Fenerbahçe‘de gelecek yılın transfer çalışmaları şimdiden başladı. Bursasporlu stoper Serdar Aziz için bizzat başkan Aziz Yıldırım devreye girdi. Bursaspor Başkanı Ali Ay‘ı telefonla arayan Yıldırım, kısa bir sohbetin ardından konuya girerek Serdar Aziz’e talip olduklarını söyledi.

 

Yıldırım 25 yaşındaki futbolcuya karşılık, Bursaspor’da kiralık oynayan Miroslav Stoch‘un yanı sıra Gaziantep‘e kiralık verilen Hakan Çinemre ve yine Sivasspor‘da kiralık olarak forma giyen Beykan Şimşek‘i önerdi.

 

“FENERBAHÇE’DEN BAŞKASINA GİTMEZ”

 

Ancak Ali Ay, “Serdar Aziz’i satmak istemiyoruz eğer satarsak da takasla değil sadece peşin parayla olur” dedi. Bunun üzerine Yıldırım, fiyat sordu, Ay “7.5 milyon Euro” cevabını verdi. Bu rakamı fazla bulan Aziz Yıldırım “O parayı bana ver, ben sana Van Persie’yi vereyim” dedi ve görüşme sona erdi.

 

Yıldırım’ın geçen sezon Ozan Tufan‘da yaptığı gibi Serdar Aziz için de “bekleme” taktiğini uygulamaya karar verdiği belirtildi. Aziz Yıldırım’ın yakın çevresine “Türkiye’de Serdar’ı alacak takım varsa o da Fenerbahçe’dir” dediği gelen bilgiler arasında.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu