Yıkılmaz kale Timsah Arena

Timsah Arena'da son kurban İstanbul ekibi Cesar Grup Ümraniyespor oldu.

Bu sezon evinde kaybetmeyen Bursaspor rakibi Ümraniyespor önünde de bu geleneğini sürdürdü.

Timsah Arena‘da oynadığı Akhisarspor, Erzurumspor, Osmanlıspor ve Ümraniyespor maçlarını kazanan yeşil-beyazlı takımın evi Timsah Arena adete yıkılmaz bir kale konumuna büründü.

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Her sene tecrübeli diye en az iki leşi kadroya dahil etmek geleneğimiz oldu. Özer balonunu daha ne kadar seyretmek zorunda kalacağız acaba.
    Ramazana tecrübesiz diye forma vermeyip Selçukla devam edecekse allah sonumuzu hayreyleye.
    Ha bu arada Kubilaya laf eden tayfaya da iki çift sözüm var, bu çocuk Emirhan, Ramazan ve Burak’la oynadığında neler olduğunu gösterdi sanırım size son dakkalarda.
    Onun için yok hoca ligi tanıyor yok şu bu dinlemem, hoca bildiğin egolu Türk hoca. Tecrübeli diye leşlere güvenen yeni şeyleri denemeye cesaret edemeyen her sene izlediğimiz hoca tipi..
    Ateş eden takımın içine ettiler
    Övünün başarınızla..

    11
    6
    1. @Ali Yıldırım yorumuna yanıt olarak

     Pardon kardesim ama futbol bilgin nedir? Hangi ligde oynuyorsun, hangi takimlari calistirdin? Merakimdan soruyorum. Meslegin nedir? Hayati futbol olmus insanlardan futbolu daha iyi bildigini iddia ediyosun ya o bakimdan sordum, sadece meraktan. Sadece izlemekle bir seyin ilmine sahip olunsaydi, memlekette herkes johnny sins olurdu haberin olsun

     6
     5
       1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

        İçten Bursasporlu olduğuna emin misin ? Bu haine kefil olma ! Bursasporlu bile değil kendisi ! Anca burdan hocaya futbolcuya ona buna sallayan seviyesizin teki ! Haberiniz olsun benden söylemesi !!!

        3
        1
  1. @iznik.16 yorumuna yanıt olarak

   Kardeş Selçukun bana bir tane olumlu hareketini söyle. Gözünüzü seveyim yapmayın böyle. Tecrübeli diye bitik adamları takıma doldurduğumuz için bu haldeyiz biraz da. Sözüm ona tecrübeli futbolcu böyle basit hata yapmaz. Eğer gol olsaydı bitmiştik.

 1. Islıklayan ve yuhlayan maraton türübünü şunu bilinki bütün kuzey kale sizi yuhladı ve sövdü ne aliaymış be ,kendi taraftarımızı yuhlar bizi hale getirdiniz. Çok çirkin bir görüntüydü selçuku yuhlamanız ama neyse yinede önce siz toparladınız konuyu. Bu durum bize küme düşürttü ayıkalım artık

  10
  1
 2. K. Kaledeydim goller arka arkaya gelince sevinçten çılgına döndüm dilebilirim. O yüzden ümraniyeli taraftarlara bile ufak tefek hareketem oldu okuyorlarsa kusruma bakmasınlar artık. Olabiliyor bazen çünkü

 3. Bu gün bu kale yıkılsaydı Yalçın hocanında kalesi sarsılacaktı.Allahtan kazandık. Yalçın hoca işine karışmıyoruz ama biraz kendine bak ben nerde hata yapıyorum de. Çünkü ligi ilk 4haftasındakioyuna bak birde şimdi…..

 4. Ne kadar taraftar baskısı o kadar galibiyet.
  Bunun farkında olup her geçen hafta bir öncekinin üzerini koyarak taraftar sayısını artırmalıyız. Bu takım ait olduğu lige ancak bizim katkılarımızla döner, yoksa biraz zor!!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu