Yiğit Fidan iddiası!

Bursaspor ile olan sözleşmesini alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle tek taraflı olarak fesheden Yiğit Fidan ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Fesih hakkında daha önce açıklama yayımlayan ve “Son görüşmemizde oyuncunun son iki yılda yaşadığı sorunlardan dolayı kulübümüzden ayrılmak istediği ve bu konuda kararlı olduğu tarafımıza bildirilirken, olası ayrılık durumunda, oyuncunun Bursaspor’a para kazandırmadan hareket etmeyeceği ifade edilmiştir. Bu sürecin, kulübümüz lehine sonuçlanması için görüşmelerin sürdüğü kamuoyuna saygıyla duyurulur” diyen Bursaspor yönetiminin, 19 yaşındaki futbolcu ve babasıyla yaptığı görüşme sonrasında kulübün yetiştirme bedeli alması noktasında fikir birliğine vardığı öğrenildi.

Yeşil-beyazlılar, bu gelişme sonrasında Yiğit Fidan’ın transferinden yetiştirme bedeli alacağı, yurt içinden bir takıma giderse 1.5 milyon TL, yurt dışına gittiği taktirde ise 3 milyon TL kazanacağı iddia edildi.

13 Yorum Onay bekleyen 1 yorum var

 1. sırf kulüp olamadığımız için bu çocukları elimizde tutamıyor ve oynatamıyoruz.
  ve böyle olduğu içinde çok daha büyük bonservis bedellerinden oluyoruz.

  ne yazık ki spor medyası duayenleri! ve sitede ki taraftar yorumlarına bakınca temel sorunlarımızın hala anlaşılamadığını çok büyük hayret, ibret ve üzüntü ile izliyorum.

  aslında bu durum sadece bize özgü değil. ülkenin medya ve taraftar profili her yerde aynı. skor odaklı ve sabırsız.
  bu hastalıklı anlayış fb, gs ve bjk nin ekmeğine yağ sürüyor.
  bursa, kocaeli ve sakarya gibi futbol kenti olarak bilinen yerlerde bile üç büyütülmüşlerin taraftarı daha fazlaysa lafı uzatmaya gerek yok.
  tabi neden bu seviyelerde tırmaladıklarını sorgulamaya da.

  13
  4
 2. Yiğit ve artı neredeyse mevcut kadronun 75% Bursaspor alt yapısında yetişmiş futbolcuları böyle tahta açılmadan serbest kalmaları yönetim olarak felakete göz yummak gibi birşey bu çocuklar ile anlaşılıp sözleşmeleri uzatılması lazımdı borçları ödenip ve tahta açılırsa başka kulüplere kiralık verilirdi tecrübe kazanılmak için yapılan çok büyük hatamı menejer oyunumu biliyorum

  12
  6
  1. @Merkür yorumuna yanıt olarak

   hangi takıma tecrübe kazanması için göndereceksin 4.ligdeyiz farkında mısın süper ligde değiliz . tahta açık olsa futbolcuları bize tecrübe kazansın diye gönderecekler .

   6
   2
 3. Sevgili Bursasporlular taraftar olarak yönetimsel işlere lütfen söz söylemeyelim kim ne kadar yardım yaptı ise teşeklür eder gereken zaman da alkışlarız hoca şu olsun bu futbolcu alınsınlardan önce biz şu an taraftarın yapabileceklerine odaklanıp hatta sosyal medya yı da kullanarak güzel bir hava oluşturalım kombine forma ürün alınımına hatta bu yıl ve bundan sonra ki yıllar için tirbünlerde söyliyeceeğimiz marşlara odaklanalım ben yürekten inanıyorum Bursaspor taraftarı çook şeyleri en güzel şekilde yapaabilir yeniden ayağa kalkışı içeren içinde kötü söz küfür olmayan gibi

  9
  5
 4. Bodruma giden oyuncudan
  5 milyon tl bonservis bedeli kazanip
  Bu oyuncudan 1.5 milyon tl kazanmak
  Anlayamadigim bir durum

  7
  3
 5. İğneyi önce kendinize batırın takım amatörün 1 üstünde ve bu çocuklar geçen sene yiyecek ekmek bulamadılar aidiyet vefa felan diyozda etmedik küfür bırakmadık

 6. 114 milyon TL nerede aq havaya mı uçtu. Enes bey o parayı münasip bir yerinize mı soktunuz ? bu gençlerden bonservis almak varken niye sadece yetiştirme bedeli alıyoruz hiç mi bakmadınız 1 aydır ne yapıyorsunuz ! Koskoca klübü boyle şaklaban olduğunu düşündüklerimize verdik ya ben ona yanarım

  2
  8

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu