Zeynep Tülay

Yetmez mi?

Maçla alakalı yazacak çok fazla bir şey yok. Her hafta kötü şeyler yazmaktan inanın yoruldum. Kısa yazacağım çünkü gerçekten moralim çok bozuk.

3 maçta 16 gol yemek, üst üste üç maçta 5 ve üzeri gol yemek , Akhisar ve Rize gibi 1000 kişiye oynayan tribünlerden yükselen “oley” seslerini duymak tarih boyunca hiç bir başkan ve oyuncu grubuna nasip olmadı, bundan sonra da olmaz. Hakem bile bulunduğumuz durumdan utandı da 1 dakika uzattı maçı. Siz ne zaman utanacaksınız? Daha ne olması gerekiyor ? U-19 takımımızı hafta içi Antalya‘daki turnuvaya otobüs ile gönderip, Bursaspor tarihinin en rezil takımına uçak seyahati yaptıranlara yazıklar olsun. Bunlara değil uçak otobüs bile fazla, değil Özlüce Tesisleri, Vakıfköy bile fazla.

Bu saatten sonra yapılması gerekenler; yönetimin acilen kongre kararı olması , tüm herkesi kadro dışı bırakıp bundan sonraki maçlara istisnasız tamamı altyapı takımlarından oluşan oyuncularla çıkmasıdır. Bırakın onlar 5 yesin zerre içim acımaz. En azından önümüzdeki sene için 2-3 tanesi sivrilse kardır.

Bursaspor‘u bu hale getiren herkese yazıklar olsun… Söylenecek çok bir şey yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu