Yeterki siz isteyin..

Ziraat Türkiye Kupası yarı finali ilk maçında Fenerbahçe’yi konuk edecek olan Bursaspor’da futbolcular taraftarına güveniyor. Yeşil Beyazlı oyuncular, taraftarların kendilerini yalnız bırakmayıp itici güç olmalarını istedi. Genç file bekçisi Harun Tekin, “Fenerbahçe maçı çok önemli. Taraftarımız bizim için büyük güç. Onları stada bekliyoruz. Güzel bir atmosfer olursa bizim için kazanmak daha kolaylaşır. Salı günü hepsini stada bekliyoruz” dedi.

  MÜTHİŞ BİR BASKI YARATIYORLAR    Yeşil Beyazlı takımın tecrübeli ismi Şamil Çinaz da taraftara seslendi. Fenerbahçe maçının öneminin altını çizen Şamil, şunları söyledi: “Taraftarımızın desteği olunca önemli işler başarabiliyoruz. Çünkü onlar rakip takıma müthiş bir baskı yaratıyorlar. Fenerbahçe maçında da bizi yalnız bırakmamalarını istiyoruz. Çok önemli bir maç olacak. Taraftarımızla birlikte güzel bir skor alıp finale yürümek istiyoruz.” Bu söylemlerin ardından Yeşil Beyazlı taraftarlar biletlere akın etti ve tüm biletler dün itibariyle tükendi.   Kaynak:Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu