YETER, BURAYA KADAR!

Bursaspor daha önce küme düşmekten kıl payı kurtuldu, sonrasında küme de düştü ama sizin döneminizdeki kadar rezil bir durum ile Bursa şehri hiçbir vakit karşı karşıya kalmadı. Yediğiniz halttan memnun musunuz?

Hayatı bu kulübün ve camianın başını öne eğdirmemek için mücadele ile geçen bizler, sizlerin koltuk hırsı uğruna böyle rezillikleri çekmek zorunda değiliz. “Seneye tabanca gibi takım kuracağız” ve benzeri safsatalar ve en yakınlarınızın bile inanmadığı içi boş vaatlerle Bursaspor‘un bugününü ve geleceğini harcamak yerine, derhal, aklı selim davranarak genel kurul kararı alınız. Görevde kaldığınız her saniye, Bursaspor’un hanesine kayıp olarak yazılmaktadır.

Hata yaparız ama Bursaspor’a yanlış yapmayız” söylemi ile çıktığınız yolda, hatalarınız sizlere birçok kesim tarafından defalarca söylenmesine rağmen inatla hatalarınızı tekrarladınız, bildiğinizi okudunuz ve Bursaspor’a çok yanlış yaptınız.

 

Yeter, buraya kadar!

Bursasporluyuz.org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu