Yeşil İnciler moral veriyor

Son 3 senedir yeşil beyazlı tribünlerin daha canlı görünmesi sağlayan, maçlarda Bursaspor’u desteklerken, diğer zamanlarda da bir çok sosyal faaliyete imza atan Yeşil İnciler, şimdilerde cezaevinde yatan Bursasporlu taraftarların ailelerine destek oluyor. Her hafta bir aileyi ziyaret eden İnciler, geçtiğimiz günlerde 2. ziyaretini gerçekleştirirken bu kez  Bursaspor tribünlerinin sevilen siması ‘Tikky Burak’ lakaplı Burak Korkmaz’ın ailesiyle bir araya geldiler.

Oğlumun bir suçu yok

Anne Sevgi Korkmaz, vefalı konuklarını büyük sevinçle ağırlarken, bu zor günlerde kendilerine destek olan Yeşil İnciler’e teşekkür etti. Duygulanarak gözyaşlarını tutamayan Korkmaz, şunları söyledi: “Kötü günde, bu takım düştüğünde taraftarı arkasındaydı. Karda kışta deplasmanlara gidildi. Bu muydu karşılığı? Bu çocuklar için bir şeyler yapılmalı. Birileri sahip çıksın çocuklarımıza. Hırsızlık mı yaptılar? Benim oğlumun bir suçu yok. Adalet istiyoruz.”

Bursa Gerçek Gazetesi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu