Yeşil formamızla sahadayız

Bursaspor'un Erzurumspor karşısında sahada giyeceği forma belli oldu.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Niye aynı formayla çıkıyoruz yine?
   Adanaspor maçında bu forma giyildi puan kaybettik farklı bir formayla çık da değişik bir şeyler olsun yeni bir hava yakalansin, kim karar veriyor hangi formayla çıkılacak, futbolculara soruluyor mu?

  2. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Sayın Adanur aylar önce Nike Nike diye böbürlendiniz..2.hafta bitti liglerde,hala forma satışı yok.Allah için tahtayı açtın ama yemin ediyorum çok AMATÖR’ sünüz.. Basın açıklaması olsun,transfere yaklaşım olsun çok basit hareketleriniz var.Bizim muhtar yapmaz bu hareketlerinizi..Toparlanin..olmuyorsa eğer biz Kappa da giyeriz,Namiq olmadan da oynarız.

   2
   1
   1. @İlhan yorumuna yanıt olarak

    Forma satışı olmadığı gibi takımın da giyecek ikinci bi forması yok. HAzırlık maçlarından beri devamlı bu ruhsuz formayı giyiyorlar. Düz yeşil Nike marka tişortun üzerine Bursaspor logosu, sırtına da numara basıp göndermişler. Bu naykçı şerefsizler bizi hiç iplemiyor. Kesin.

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser.
   Kardeşim.
   Gönlümüzden geçeni yazmışsın.
   Bursaspor bu ne zaman ne yapacağı belli olmaz.
   Benim dileğim hakem hatasız bir maç olsun.
   Bizim kadro gereğini yapacaktır.
   İyi günler iyi seyirler kardeşim.

  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Karşında Erzurum var Arabayatağı Spor yok..Bursaspor en son kaç sene önce fark atmış ? Güldürme ve biladerrr

  1. @Mehmet1326 yorumuna yanıt olarak

   Formalar fiyaskoya dogru gidiyor.9 temmuzda ilk gün ön satıştan aldık formalarimizi hala ortalıkta yok.Daha vahimi arayıp sorduğumuzda kimse ne zaman geleceğini dahi bilmiyor .Bu gidişle kısa kollu yazlık formalarimizi soğuklarda falan giyecegiz galiba.

   23
   1
 1. Fener 3 temmuz sürecinde dava açmış 250 milyon tl.şampiyonlar ligine direk gidemedikleri için.asıl biz dava açmalıyız elemede elenmiş Trabzon’u direk alıp bizi mağdur ettikleri için.

 2. İçeride Hedef her zaman galibiyet olmalı ama böyle zorlu deplasmanda 1 puan bile çok önemli bugün hoca olmaması ve takımın hazır olmaması nedeni ile alınacak 1 puan altın değerinde fikrimce saygılar

 3. Yeşil forma mac kazanmıyor kafada bitiyor bu iş ben lafı koyarım ortaya beğenen alır beğenmeyen almaz teknik ekibin başı derim ki mustafa erin kurduğu kadrodan esinlenerek çıkarırsan kadroyu erzurumun işini çok kolaya indirgersin yeni transferlerle kadro yaparsan şansın daha fazla sen bilirsin

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu