Yeşil Bursa’ya moral yemeği

Pazar günü sahasında Diyarbekirspor'u konuk edecek Yeşil Bursa, kahvaltıda buluştu.

17 Aralık Pazar günü saat 13:30’da Bursa Minareli Çavus Tesisleri‘nde Diyarbekirspor‘u konuk edecek Yeşil Bursa, Ceylanköy sahibi Mehmet Ceylan’ın organize ettiği kahvaltıda buluştu. Karşılaşma öncesi moral depolayan pilot takımımız ardından maçın hazırlıklarına Bursaspor Özlüce Tesisleri‘nde gerçekleştirdiği antrenman ile devam etti.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Çok gereksiz bir is yapılmıs bursaspora zarardan baska birsey degil yesil bursaya harcanan para yerine personele bakılsa cok daha guzel.olur. yesilbursayı kapatsalar daha sağlıklı olur

  5
  5
 2. İki maçtır takım fena değil takım her puan önemli yenilmeden takım ilerlenmeli takımı limana yanaştırın sonra karar verin satarmısınız büyütürmüsünüz bilmem ama bu takım ligte kalmalı.

  4
  1
 3. Motivasyon açısında kahvaltı gibi bu tip organizasyonlar iyi hoş da bu takım hala neden Özlüce de çalışıyor onu anlayabilmiş değilim, adamları fazla havaya sokuyoruz, sonra EGO patlaması yaşıyolar, sahada rakip beğenmiyorlar, ait oldukları VAKIFKÖY tesislerine geri dönmeliler

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu