Yeşil Bursa’ya kim gelecek?

Kötü gidişatın nedenlerini dün masaya yatıran yeşil beyazlı yönetim, teknik ekipte kan değişimine hazırlanıyor...

Şen’le büyük oranda devam etmeyecek olan yönetimin gündeminde Şenol Ulusavaş, Eser Kardeşler ve Ahmet Suphi Evke yer alıyor…

Sezona büyük umutlarla başlayan ancak 6 haftada sadece 5 puan toplayıp 15. sıraya gerileyen 3.Lig temsilcimiz Yeşil Bursa‘da değişim havası var… Başkan Cem Öztürk‘ün dün yönetim kurulunu toplayarak kötü gidişin nedenlerini masaya yatırdığı ve teknik ekipte bir değişim hazırlığında olduğu öğrenildi… Yönetimin de Teknik Direktör Turhan Şen‘le yolların ayrılmasını onayladığı, Başkan Öztürk‘ün son kararı Bursaspor Başkanı Ali Ay‘la görüştükten sonra vereceği bildirildi…

KİM GELECEK?

Öte yandan yeşil beyazlı yönetimin, Turhan Şen‘le yolların ayrılması durumunda yerine gelecek yeni teknik ekiple ilgili de görüş alışverişinde bulunduğu ifade edildi. Başkan Cem Öztürk’ün, Ahmet Suphi Evke ile çalışmak istediği ancak yönetimde bazı isimlerin buna karşı çıktığı, Şenol Ulusavaş ve Eser Kardeşler‘in daha ağır bastığı öne sürüldü. Bursaspor‘un pilot takımında bugün yapılacak yönetim kurulu toplantısının ardından teknik ekiple ilgili kesin karar alınacağı belirtildi.

Kaynak
Olay

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Yeşil Bursa takımında Turan Şen’le büyük oranda devam etmeyecek olan yönetim ne yapıp yapıp,bu kez göreve Teknikdirektör Eser KARDEŞLER’i getirmeli.Eser görev aldığı takımlarda müsabaka esnasında 1 sn ye yerinde duramıyor,devamlı kazanmaya odaklı bir tatlı sert agresiflikte bir oyun anlayışı var,geri pasa asla müsaade etmiyor.İnşallah Eser KARDEŞLER göreve getirilir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı