Yeşil Bursa’da güzel işler yapılıyor

Bursaspor-Akhisar maçı öncesi pilot takım Yeşil Bursa’nın 1461 Trabzon’la oynadığı karşılaşmayı izledim Minareliçavuş Tesisleri’nde… 

Maçın hakkı rakip takımındı, öyle de oldu zaten… Başkan Cem Öztürk ve yönetiminin Yeşil Bursa’yı bir üst lige çıkarmak için bu sezon hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını biliyoruz, görüyoruz… Teknik heyetin de iyi niyetli olduğu düşüncesindeyim ama biraz disiplin eksikliği var gibi.

Fotoğrafta, Minareliçavuş Tesisleri’ndeki reklam bolluğunu göreceksiniz… Bursaspor’un, ne Özlüce, ne Vakıfköy ne de stadyumunda bu kadarı yok. 850 bin liralık reklam bulmuşlar. 3.Lig takımı için müthiş rakam. Kulübün sezon sonuna kadar ki gideri de 4-4,5 milyon lira civarı. Bursaspor’dan 4-5 personel maaşı dışında da hiçbir katkı almıyorlarmış.

Yönetim demek ki, iyi çalışıyor. Tabii bu kadar çalışmaya insan başarı da bekliyor…

PROVA YAPTI?

Yeşil Bursa-1461 Trabzon maçıyla devam. Tribünden izleyenler görüp, naralarını muhakkak duymuştur… Akhisarspor’un amigosu Prof.Uğur, Bursaspor-Akhisarspor maçının provasını Minareliçavuş Tesisleri’nde yaptı. İşin ilginci, Bursaspor’un pilot takımı Yeşil Bursa’yı destekleyerek… “Gooooolllll. Goooooolll. Goooollll istiyorum goolllll” narası gerçekten müthişti. Bir anda aklıma Keçi Enver geldi. Allah nur içinde yatırsın…

Via
Orhan Güney
Etiketler

1 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir Yorum Yaz

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Close
Close