Yenilerin imzası taraftara açık olacak

Bursaspor Kulübü resmi sosyal medya hesaplarından yeni transferlerin basına ve taraftara açık bir törenle tanıtılacağını açıkladı.

Açıklama şöyle:

“Yeni transferlerimizin imza töreni yarın saat 16.16’da Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimize taraftarlarımıza ve basın mensuplarına açık olarak yapılacaktır!

Yeni transferlerimiz imza törenine babasının omzunda gelen çocuk taraftarlarımıza sürpriz hediyeler verecek! #YenidenZirveye

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ya benim babam 6 da geliyor ve birçok insanında saat 4 ten erken geleceğini sanmıyorum bence hafta sonu yapın nasıl olsa milli ara var gelenlerin (gelenlerin hepsi çorbacı olmasın sonra

  35
  1
  1. @Bursa16 yorumuna yanıt olarak

   İşte vizyon bu ! Tebrikler yönetim tebrikler hocam camiamızın üzerinde acayip bir pozitif enerji oluşturdunuz ! Çocuklara Bursaspor sevgisi aşılayalım gelecekte bu takımı onlar desteklesin layığıyla ! Biz şampiyonluk gördük şampiyonluk yaşadık küme düşüp her türlü rezilliği de tattık şimdi ayağa kalktık ! Çocuklar inanın inanın çocuklar güzel günler göreceğiz güneşli günler bu alemde İstanbul’ u devireceğiz ŞAMPİYONLUK şarkıları söyleyeceğiz !

   10
 2. 16.16 da çalıştığımdan dolayı orada olamayacağım ama
  Kalbim her daim orada olan Renkdaşlarımla birlikte atacak,
  Yolumuz açık, vurduğumuz GOL olsun,
  Bursasporum ŞAMPİYON olsun
  ŞİMDİ DESTEK,
  ŞİMDİ ŞEHR-İ MÜDAFAA ZAMANI…

  16

Bir cevap yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı