Yeniler bugün yok!

Bursaspor'da transfer tahtası açılamadığından kadroya yeni katılan dört isim bugünkü maçta forma giyemeyecek.

Serdar Özkan, Kerem Can Akyüz, Emrullah Şalk ve Tayfur Bingöl karşılaşmayı tribünden takip edecek.

Ligin ilk yarısında da benzer durum yaşanmış ve İstanbul‘da oynanan maçta Bursaspor yeni transferlerine forma giydiremediği için gençlerden kurulu kadroyla sahaya çıkmıştı.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Abdullah1963 yorumuna yanıt olarak

   Bir kere de sözünüzü tutun. Planlamanızı doğru yapın. En azından yardım kampanyasını başlatmak için daha erken davranılsaydı son güne yetiştirilmeye çalışılmazdı. Bu kimin suçu şimdi? Her kötü gelişmeyi önceki yönetimin üzerine atmak sizi kurtarmaz. Evet ali ay tam bir hayal kırıklığı doğru. Ama kampanya yı bu kadar geç başlatmakta onların suçu mu? Kaybedilecek tek bir puan bile bizi hedefimizden uzaklaştırabilir. Olası bir hedef sapmasında bunun hesabını veremezsiniz. Söyledikleriniz ile yaptıklarınız birbirini tutsun. Sonucta bir proje üretmiyorsunuz. Yardım kampanyası yapılacak diyorsunuz. Ama onda bile geç kalıyorsunuz. İşte bu ve benzeri sebeplerden taraftarın güven oyunu alamıyorsunuz!!!

 1. Eksiklerimiz bahane olmamalı.Mücadele ruhunu sahaya yansıttığımız zaman bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.Bursasporumuz’a başarılar diliyorum.

  15
  1
 2. BİZ BU GÜN KAZANMAK MECBURİYETİNDEYİZ HATAY İKİ PUAN BIRAKTIĞI BİR HAFTA ÇOK ÖNEMLİ 17 MAÇTAN 14 ÜNÜ ALMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY YOK

 3. Bu maç çok önemli Beraberlik veya Mağlubiyet bizi zor yerlere götürecek çok gerilerde kalacağız – rakip antrenör değiştirdi ve bizim içimizi dışımızı tanıyan biri! , büyük olasılık bizi üstüne çekip hızlı hücum İle vuracak gol yersek çok zorlanırız hücum yine zayıf kaldı transferleri bitiremedik kimsede futbolcularımız İçin kapımızı çalmadı herkez beleş arıyor zaten satılıcak para edecek futbolcu kalmadı neredeyse hepsi beleşe gitti Ertuğrul’dan tut Umut Meraş’a 1 Milyon Ağrı’ya gitti!.
  Bu borçlar Forma satışı ve dönme dolap 100 tane aldım 1000 tane aldım vs çözümlerle çözülmez- Bu kulübe 500-600 Milyon Lira Borç Takıp Gidenler Hala Bursa’da Yaşıyor Ve Hesap Soran Yok Kimisinin Helikopterleri Holdingleri Var Kimisi Koca Fabrikalar Yaptı Kimisi Temizlikçi Şirketlerinden Kodoman Barajını Aştı Ve Bursaspor’un Batması Bu Kadar Basit Ve Araştıran Soran Yönetim Veya Bir Yetki Kademesi Yok- Neden Yapmasın bu insanlar Soran Soruşturan Vs Yok!…He transfer Gelirleri 60-70 Milyon Avro Oda Yok Oldu- Başarı Paraları Şampiyonlar Ligi Paraları Oda Yok Oldu 600-700 Milyon Lira daha – Sonunda Kaldık Böyle 6 Milyon Lira vs diyorlar Veremez durumlara ikinci yarı başlıyor hale bakarmısımız! Tek çare mali polisi vs çağırıp bütün kitapları dosyaları açmaktır ki Kulüpte ne oldu bitti ortaya çıksın.

 4. 44 yaşında bir kongre üyesi olarak büyük camiaya yakışmıyacak ligde bulunuyoruz
  Bunun sebeplerini müteakip defalar her renktasim belirtmiştir
  Yeni transferimiz için gerekli olan para miktarının 150 bin dolar civarında olduğunu duydum
  Bu parayı başkan ve yönetimı karşılayacak durumda değil ise bugün de kötü bir sonuç alınırsa ve haftaya da
  Akhisar deplasmanı olduğu düşünülürse camiada büyük hayal kırıklığı olucaktir

  4
  1
 5. Başkan neye güvenerek aday oldun allah aşkına 200 tl yi veremeyen büyük bursaspor taraftarınamı yoksa çoğu istanbul uşağı sanayici iş adamı geçinen bursalı olmayan bursaspor düşmanlarınamı 4 oyuncuya lisans çıkaramayan sen ve yönetim kurulunamı yazık bu kulüp derhal şirketleşmesse daha çok mestanlar gelir gider bu kulüp bu sene süper lige çıkamassa o zaman işimiz tamamen biter samsun eskişehir gibi oluruz bütün takımlar iyi transfer yaptı biz yine mort

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu