Yeniden Bursaspor’dalar

Uzun yıllar yeşil beyazlı kulüpte görev yapan Doktor Müjdat Enginsu, Doktor Şafak Selimoğlu ve Fizyoterapist Recep Lokmanoğlu, Bursaspor’a geri döndü.

Şampiyonluk döneminde de Bursaspor’da görev yapan 3 isimle kesin olarak anlaşmaya varıldığı belirtildi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Riyadh Bouazizi yorumuna yanıt olarak

   Senin gibi kardeş takım taraftarını sitemizde görmek güzel. Bir antepli olarak hoşgldiniz. Buazizi bizde 1 sene oynamıştı ama antepli buazizi diye tanınır türkiyede 4 sezon oynamıştı Antep te onu sevmen onun ismini anman çok güzel hareket. Tekrar hoşgldiniz bursaspor sitesine..

   4
   4
  2. @Riyadh Bouazizi yorumuna yanıt olarak

   Buazzi zi faslıydı galiba antebin efsane topçusu. Hala efsanelerde 1 numaradır Antep taraftarı arasında bu kardeşte onu unutamamış buazizi resmini kullanıyor. Antep’e selamlar. Yine dönerseniz işşallah hak ettiğiniz yere

   6
   4
   1. @Hayrettin yorumuna yanıt olarak

    Boazizi Mısır’lıydı. Milli takımın da stoperiydi. Faslı olan Muhammed’ti. Santrfordu. Erzurumspor’dan gelmiş, doğru dürüst bi bok oynamadan gitmişti. Rahmetli Biyediç zamanı. Bi de Karabükspor’dan 1.25 boyunda sol açık Bosnalı Senad Repuh gelmişti. Rezil oynamıştı.

  3. @Riyadh Bouazizi yorumuna yanıt olarak

   Hoşgeldin buazizi kardeşim sitemize. Gaziantep kapanınca çok üzüldük dost klübümüzdü.. Gaziantep FK ya alışamadık sizler alıştınız mı. Antep’e selam

   7
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu