Yeni yıldızlar için dev hamle!

AR-GE Grubu Başkanı Kemal Güler, Futbol Okulu Koordinatörü Hakan Cenkçiler ve AR-GE Grubu Futbol Okulu Projesi Sorumlusu Fatih Çayla Özlüce Tesisleri'nde yeni açılacak olan Futbol Okulu Şubeleri Sorumluları ile birlikte tanıtım toplantısı düzenlendi.

AR-GE Grubu Başkanı Kemal Güler yaptığı açıklamada Bursaspor Futbol Okulu'nun şubeleriyle birlikte kent içi ve kent dışında Bursaspor'u en iyi şekilde temsil edeceğini belirtti.

GÜLER: BURSASPOR'UMUZU GÜZEL BİR GELECEK BEKLİYOR

Güler sözlerini şöyle sürdürdü; " Recep Bölükbaşı yönetiminin projelerinden olan Futbol Okulu Koordinatörümüz Hakan Cenkçiler ve AR-GE Grubumuzda Futbol Okulu Projemiz ile ilgilenen arkadaşımız Fatih Çayla 3 aydır Futbol Okullarımızın yurdumuzun çeşitli yerlerinde açılması için yoğun bir mesai harcadılar. Futbol okulları ülkemizde uzun yıllardır var olan yapılar. Özellikle kent nüfuslarının sürekli artması artan nüfus ile birlikte sürekli olarak azalan boş araziler sokaklarda futbol oynamanın zorlaşması velilerin artan güvenlik kaygıları gibi sebepler çocukların futbola yönelmesi noktasında futbol okullarını bir nevi zorunlu bir hale getirdi. Anadolu'nun son şampiyonu Bursaspor'umuzu kent içi ve dışında temsil edilmesi  ve bu bağlamda düşünülen futbol okulları projesini anlamını ve alt yapımıza sağlayacağı maddi manevi kazanımları düşününce bu projenin Bursaspor'umuza büyük katkı yapacağını düşünmekteyiz. İnşallah bu okullarımızın bugün 5 olan sayısı ilerleyen dönemlerde 55 hatta 105 okula ulaşır. Bu sonucunda da çok daha verimli güzel bir gelecek Bursaspor'umuzu beklemekte. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun."

CENKÇİLER: BURSASPOR SEVGİSİNİ TÜM TÜRKİYE'YE YAYMAK İSTİYORUZ

Futbol Okulu Koordinatörü Hakan Cenkçiler ise yaptığı açıklamada Futbol Okulu'nun 8 yıl önce kurulduğunda kimsenin bu noktalara geleceğini tahmin edemediğini belirtti. Cenkçiler, Futbol Okulu'nda eğitim alan minikler için hedeflerinin önce sağlıklı birer birey olmalarını ardından Bursaspor'a en kaliteli şekilde taraftar olmalarını ve aralarında yetenekli olanlarının ise Bursaspor'un altyapısına kazandırmak olduğunu söyledi. Cenkçiler , "Yeni kurulan şubeler ile birlikte Bursaspor sevgisini tüm Türkiye'ye yaymak istiyoruz.  Bursaspor'un büyüklüğünü, sesini duyurabilmek istiyoruz. Futbol okulumuzda eğitim alan tüm çocuklarımız Bursaspor'un tarihini, futbolcularını, başkanını, yönetim kurulu üyelerini çok yakından biliyorlar. İyi bir taraftar kültürü ile birlikte futbol eğitimi veriyoruz" dedi.

ÇAYLA: EN İYİ OLANAKLAR ÇOCUKLARIMIZA SUNULACAK

AR-GE Grubunda Futbol Okulu Projesi Sorumlusu olan Fatih Çayla ise yeni şubeler ile Bursaspor sevgisini ve eğitim kalitesini en iyi olanaklar ile çocuklara aşılamak istediklerini ve ilerleyen yıllarda Bursaspor'a futbolcu kazandırabilmenin vizyon ve misyonları olduğunu açıkladı.

Konuşmaların ardından yeni kurulan şubelerin sorumluları sözleşmeleri imzaladıktan sonra Bursastore Lojistik'ten antrenmanlarda kullanılacak olan malzemelerini teslim alarak Bursa'dan ayrıldılar.

İstanbul Şubesi  Sorumlusu: Tolga Bayraktar Nazilli (Aydın) Şubesi Sorumlusu: Adnan Menderes Alanya Şubesi Sorumlusu: Murat Aslan İnegöl Şubesi Sorumlusu:  Sezai Çelik Yalova Şubesi Sorumlusu: İ.Serkan Akgün d  

 

Bursada Bugün

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu