Yeni transferimiz idmana çıktı

Bursa Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen antrenmanda teknik ekip ve arkadaşları ile tanışan Burak Erol, Bursaspor gibi büyük bir camianın formasını terleteceği için mutlu olduğunu dile getirdi.

BURSASPOR ÇOK BÜYÜK BİR CAMİA

Bursaspor Durmazlar takımının çok iyi bir arkadaşlık ortamı olduğunu bildiğini ve Bursaspor’u seçmesindeki en önemli nedenlerin başında arkadaşlığın geldiğini belirten Erol, “Bursaspor Durmazlar’a geldiğimi için çok mutluyum. Petkimspor’dan hazır bir şekilde geldim. Bursaspor ile kazanabileceğimiz kadar maç kazanmak istiyoruz. İlerisinde ise Play-Off ve diğer büyük hedef doğrultusunda elimden geleni yapacağım. Geçtiğimiz yıllarda Süper Lige çıkan takımlarda forma giydim. Bu işler tamamen takım olmak ile ilgili. Ben buradaki arkadaşlığın çok iyi olduğunu düşünüyorum. Bursaspor’un süper lige yakıştığını düşünüyorum. Gerek kulüp organizasyonu ve gerekse taraftarıyla Süper Lig Bursaspor Durmazlar’a yakışacaktır” dedi.

TARAFTARIMIZ MUAZZAM

Bursaspor taraftarının önüne çıkmak için sabırsızlandığını dile getiren Burak, “Geçtiğimiz sezon Denizli Basket takımının formasını giyerken 1.500 kişilik salon doluyor ve güzel bir atmosfer oluyordu. Bu salonun çok güzel bir atmosferi olacağından eminim. Geçtiğimiz hafta Petkimspor deplasmanında Bursa’dan ve çevre illerden gelen taraftarların salonda yaratmış olduğu atmosfer gerçekten muazzamdı. Bursa’da bunun çok daha fazlasını göreceğimi düşünüyorum.  Müthiş bir grubumuz var. İnşallah onlarla daha iyi yerlere geleceğiz” dedi.  

ESKİŞEHİR’DEN GALİBİYETLE DÖNMEK İSTİYORUZ

Cumartesi günü lig ikincisi ile karşılaşacaklarının hatırlatılması üzerine Burak, “ Benim Bursaspor Durmazlar formasıyla ilk maçım olacak. Taraftarlarımıza kendimi göstermek için de güzel bir maç olacak. En iyi şekilde hazırlanıp,  inşallah kazanarak Bursa’ya dönen biz oluruz” dedi. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu