Yeni kulüp müdürü kim olacak?

Bursaspor Kulübü'nde bugün yaşananlar gelişmeler şöyle.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ve İkinci Başkan Cem Öztürk ile Bursaspor Kulübü Genel Müdürü Erhan Başoğlu Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde bir araya geldi.

Toplantıyı bizzat Başkan Ali Ay tertiplerken Erhan Başoğlu ile yaptığı görüşmede görevi bırakması yönünde bir teklif yapıldı. Bu teklifin sonunda Başoğlu ile anlaşmaya varılırken Bursaspor Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Nihal Ferik geçici olarak Genel Müdürlük görevini üstlenecek.

Hafta içinde Bursaspor Yönetim Kurulunun yapacağı toplantının ardından Bursaspor Genel Müdürünün kim olacağı veya Nihal Ferik‘in bu göreve devam edip etmeyeceği belli olacak.

 

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Cemil parlakay olabilir, hasan parlakay olabilir, Ünitimsah’tan olabilir, yani ya İlay Tekstil’den olabilir ya Furpa’dan ya da 1060 kişi varya hani, oyunu satan, işte onlardan biri olacaktır. Nasıl olsa kulübün ismi Bursa İlayspor oldu.

    7
    3
  2. Yine kulüpte bi şeyler dönüyo muhtemelen,
    Ali dede heralde fabrikadan birini getirecek müdür yapacak kulübe:))

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu