Yeni kaptan Ertuğrul Ersoy

Bursapsor'un takım kaptanları Harun Tekin ile Aziz Behich'in transfer olmasının ardından boşta kalan kaptanlık pazubandının sahibi Ertuğrul Ersoy oldu.

Bursaspor A Takımı ile Bursaspor U-21 Takımı‘nın Timsah Arena‘da oynadığı hazırlık maçına Ertuğrul Ersoy takım kaptanı olarak çıktı.

Takım kaptanlığı için ismi öne çıkan oyuncular olarak Ertuğrul Ersoy, Aytaç Kara, Furkan Soyalp ve Yusuf Erdoğan ismi geçiyordu.

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ertuğrul sen de yarın birgün İstanbul takımlarına gidersen gittiğin takımın bu ülkenin en büyük takımı olduğunu söyle tamam mı gardaşım senin de canın sağolsun…

  68
  44
  1. @egori yorumuna yanıt olarak

   Yaptığın ayıp… Harun bizim değerimiz sıradan takımamı geldim deseydi… Adamlar buyuk kulüp… Herşey için teşekkürler kaptan….

   3
   3
  2. @egori yorumuna yanıt olarak

   Sen kimseye bakma kardeşim.
   Sadece oyununa bak.
   Kendini her zaman geliştir. İnşallah daha çok yıllar kaptanımız olarak kalırsın.
   Bir gün eğer gidersen de Avrupa ya git.
   Kendini orada kanıtla.
   Bursa yı ve Bursaspor u en iyi şekilde temsil et.

   13
   2
  3. @egori yorumuna yanıt olarak

   Bayıltma kardeş, harun yıllardır mücadelesini ortaya koydu, teşekkürünü ortaya koydu, para kazandırdı ve gitti. Muhammet ve okan süper rahat ol.

   21
   1
 2. Bursa Hakimiyet gazetesini aradım, sordum. Grosicki yoldaymış, Doumbia kopmuş geliyormuş. Mbiwa da duştaymış şimdi, çıkınca uçarak gelecekmiş. Kaptan Morioka olacakmış.

  37
  10
 3. Seneye bu çocuğu satmaya çalışır ali ay. Hatta harunda yaptığı hatayı yapmaz şimdiden başlar seneye ertuğrulu satıcaz demeye

 4. Ertuğrul ERSOY’dan kaptan olmaz,bence büyük hata,Bursaspor tam bir anaokulu kıvamında oldu.Bu çocuğu ne kendi takım arkadaşları ne rakip nede hakemler sallamaz

  1
  3
 5. Çok isabetli ve geriden gelen tüm genç kardeşlerimizi teşvik edici şahane bir hamle olmuş. Ertuğrul Ersoy herşeyi BURSASPOR çatısı altında öğreniyor milli takıma gidiyor. Vakıfköyden yakında cumhurbaşkanı bile çıkar 🙂 Kaptan 4 Numara adamsın.

  1
  2
 6. bence yaş ve tecrübe ağırlığına göre barış olmalıydı, ertuğrul teşvik amaçlı 2.kaptanda yapılabilirdi. 3.kaptanda furkan olabilir.

  1
  1
 7. genç yaşta ağır bir yük aldı Allah kolaylık versin.hataları olabilir,tribünlerin de fevri tepki vermemesi lazım.yanındayız genç kaptan

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu