Yeni hoca kim olacak?

Bursaspor'da Yalçın Koşukavak'la yolların ayrılmasının ardından gözler yeni teknik adama çevrildi.

Takımı yeniden toparlayacak ve camiayı havaya sokacak bir ismi takımın başına getirmek isteyen yeşil beyazlı yönetim, İbrahim Üzülmez’i yüksek rakam istemesi nedeniyle askıya alırken, takımı görüşmelerin olumlu geçtiği İrfan Buz yada Yücel İldiz’e emanet etmeyi düşündüğü öğrenildi.

Önceki gün Teknik Direktör Yalçın Koşukavak‘la yollarını ayıran Bursaspor‘da takımın başına geçecek isim için arayışlar sürüyor. Ligde bir türlü zirve yarışının içine giremeyen ve son olarak taze kan için teknik heyet değişikliğine giden yeşil beyazlılarda öncelik İrfan Buz ve Yücel İldiz olurken, alternatifler de düşünülüyor. İbrahim Üzülmez isminin de geçtiği Timsah’ta bu isimle yapılan görüşmede olumlu sonuç çıkmadı. Bursaspor yönetimi, ilk olarak İrfan Buz ve Yücel İldiz’e yönelirken, bu isimlerle ilk görüşmeler yapıldı.

BURSA’DA GÖRÜŞÜLDÜ

Mesut Mestan yönetiminin ilk tercihi olan Teknik Direktör İrfan Buz, Bursa‘ya davet edilirken, tecrübeli teknik adamla önceki gün yüz yüze görüşme gerçekleştirildi. Almanya‘dan Bursa‘ya gelen İrfan Buz‘la ilk görüşmesini yapan yeşil beyazlı yönetim, diğer isimlerle de nabız yoklamayı sürdürüyor. İbrahim Üzülmez‘le yapılan görüşmede tecrübeli teknik adamın istediği ücretin fazla olması nedeniyle geri adım atıldı.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu