Yeni Futbol Direktörü kim olacak?

Mustafa Er'İn istifası ile boş olan Bursaspor Futbol Direktörlüğü görevine kimin atanacağı merakla bekleniyor.

Ali Ay’ın bu konuda yönetim kurulu ile bir görüşme yaptığı ve kısa zaman içerisinde bu göreve bir isim getirmeyi planladığı öğrenildi. Futbol Direktörlüğü için aklında iki isim olan Başkan Ali Ay‘ın takımın yapacağı kamptan önce seçim yapması bekleniyor.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @Kygszibrhm16 yorumuna yanıt olarak

      dünya kupası maçları başladı ve kafamızı bu turnuvaya verirsek, bizi 1 ay götürür, şu aralar ne ali ay tikimde ne bursaspor.Bu başkanı tekrar başımıza getirenler düşünsün borçları, transferleri..herif seçimleri bekliyormuş 1 ay oldu transfer yapmadı.yapmasın.

  1. Ya bide sanki sözde öyle bir vazife olacakmış gibi isim aramıyolarmı şaka gibi. Zaten gelen adama da para yok dan baska bisey denmeyecek. Sadece ismi futbol direktörü. Gelecek sabahtan aksama kadar mesaini yapacak çayını kahvesini içecek bir personel arıyoruz. Aslında hepimiz yaparız o işi

  2. Ne yapıp edin Mustafa Er i geri getirin taraftarın güvencesi Mustafa Er oradayken benim gönlüm rahat giderim kombinemi formamı alırım param Bursaspor’a gider ama şimdi meneferlere gidicek biliyorum

  3. Ne futbolu ne direktörü bırakın bu işleri, Futbol direktörü dediğin hocadan önce göreve gelir,
    hocayı da gidecek- klacak oyuncuları da o belirler, bence anlamsız bir ünvan artık bu görevlendirme

Bir cevap yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Close
Close