‘Yeni Balic’ler bulacağız’

Bursaspor Asbaşkanı Fatih Korkmaz, Bosna Hersek’te başarılı olmak isteyen hırslı ve yetenekli futbolcuların bulunduğunu ve bu isimleri değerlendirmek istediklerini ifade etti. Önceki gün Bosna Hersek 1. Futbol Ligi’nde oynanan Saraybosna ile Zeljeznicar’ın karşı karşıya geldiği derbiyi izleyen Korkmaz, Bosna Hersek‘teki planlara dair değerlendirmede bulundu. Bosna Hersekli eski milli futbolcu Elvir Balic‘in üç sezon formasını giydiği Bursaspor‘da önemli başarılar elde ettiğini anımsatan Korkmaz şunları söyledi: 

DEĞİŞ TOKUŞ MODELİ

‘Bosna Hersek’te çok hırslı ve başarılı olmak isteyen büyük yeteneklerin olduğunu düşünüyorum. Bizim oyuncu profilimiz belli. Yıldız olabilecek isimler üzerinde duruyoruz. Bosna Hersek’teki altyapılardan oyuncu değiş tokuşu yapabiliriz. Burada gerçekten iyi oynayan oyuncular var. Türkiye‘de forma giyen Bosna Hersekli futbolcular her zaman başarılı olur. Bir Anadolu kulübü olarak Saraybosna‘yı Bursa ile kardeş şehir olarak görüyoruz. Biz burada iki ülke arasında bir köprü olabiliriz.’

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu