Yeni aday Mustafa Reşit Akçay!

Bursaspor’da teknik direktör Paul Le Guen ile yolların ayrılması halinde ilk tercihin Mustafa Reşit Akçay olabileceği iddia ediliyor.

Bugün Özlüce Tesisleri‘nde gerçekleşecek olan yönetim kurulu toplantısında Le Guen‘in biletinin kesilmesi halinde Mustafa Reşit Akçay‘ın göreve getirilebileceği iddia edildi.

109 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. GEÇ BİLE KALDINIZ…gs MAÇI AKŞAMI …REŞİT HOCA İŞ BAŞI YAPMALI İDİ…daha ne bekliyorsunuz…kayseriyede mi ? 5 lik olalım…

  111
  19
  1. @ms yorumuna yanıt olarak

   bu saatten sonra hoca değişikliği fayda etmez,tek olumlu çözüm kulübün komple kapatılmasıdır,borçta olmaz dertte olmaz böylece

   3
   29
  2. @ms yorumuna yanıt olarak

   Karakterli “Şenol Güneş” diyorum bu adam için. Teknik, taktik bilgisi, heyecanı, havası, duruşu bence Reşit Hoca tam bizlik. Havasından mıdır suyundan mıdır bilmiyorum ancak T.D. kesinlikle karadenizli olmalıdır.

   18
   2
  1. @Bursasporr yorumuna yanıt olarak

   Yahu hikmet hoca bu sene alanyanın başında bir tek bizi yendi kaç tane mağlubiyet aldı, neye göre istiyorsunuz hikmeti biri bana söylesin ne bu herkes hikmet hikmet yazıp duruyor? Ne buluyorsunuz şu çakma terimde ne başarısı var yapmayın etmeyin Allah aşkına ya

   102
   14
   1. @Omer Bisiren yorumuna yanıt olarak

    Hacı trabzon macu dunyalar kacırmış alanya ii top oynamış Allah askına biz ıkı pas yapamıyoz hoş karaman gelmezde akçay dogru tercıh olur

    1
    2
   2. @Omer Bisiren yorumuna yanıt olarak

    Diyorsunda ne iş yapmış diye oynadığı takımlar trabzon fener kasımpaşa hadi feneri bırak trabzonla kasımpaşa g*t zoruyla yendi alanyayı.En son bu adamla yendik 8jkyi unutma

    3
    2
   3. @Omer Bisiren yorumuna yanıt olarak

    Ertuğrul’un 15inci sırada bıraktığı Bursasporu sezon ortasında alıp Avrupa UEFA kupasına götüren Hikmet hocayı unutmayalım. Ayhan Barışıcı ve Tuncay Şanlı’nın soyunma odasında birlikte cigara içip komplo kurduğu ve Vojvadina’ya elettiği Bursasporda Hikmet’in de ahı vardır. Unutmayın. Göz göre göre harcadılar adamı. Erkan Körüstan, Kasap Yüksel Çolak ve alkolik Ayhan. Hikmet hoca tekrar gelse çok iş yapar. Hiç olmazsa bu mıy mıy Fransıza 5 basar. Bağırır çağırır ve dereyi geçirtir bizim takıma.

    4
    4
   4. @Omer Bisiren yorumuna yanıt olarak

    Şu ortamda en iyi hoca Hikmet karamandır.futbolculara vereceği gazla sezon sonuna kadar en az 20 puan alır.hemde rahmetli İbrahim yazıcı,Ertuğrul Sağlam,dan sonra takımı Hikmet hocaya teslim etmiştir.

    5
    10
   5. @Omer Bisiren yorumuna yanıt olarak

    Ne olursa olsun Alanya her çıktığı maçta top oynamaya çalıştı kaybettiği her maçı kazanabilirdi de.. Takır takır pas yapabiliyorlar pozisyona giriyorlar. Kısacası Hikmet Hoca gelsin gelmesin önemli değil ancak Le Guen’den çok daha iyi oynatır.

    45
    20
 2. İki sezon önce Mustafa hoca Osmanlı ile hem ligde hem kupada hem de uefa da çok iyi bir dönem geçirmişti.
  Badou Ndiaye onun zamanında parladı. Bence kesinlikle doğru tercih Mustafa Hoca olur. Ama bizim yönetimde şuan yeni hoca getirecek vizyon yok maalesef.

  54
  6
  1. @bursa60 yorumuna yanıt olarak

   ne ersunu, ne akçayı arkadaşım? kasa da metelik yok. yenisi için eskinin gitmesi lazım. artık yere mendil mi açılır, kibrit mi yakılır onu bilemem.
   ben olsam reşit akçayı alır, le gueni ona yardımcı yaparım. belki o zaman gurur yapar da gider. ama sonuçta bursanın paracıklarına yazık oluyor. buraya gelen hiç bir antrenör ve futbolcunun başarı garantisi yok. yarın reşit akçay da le guen durumuna düşecek. 400 milyon borç nasıl oldu sanıyorsun? bursa da başını ne yana çevirsen morinyolardan, messilerden onlarca, yüzlerce, binlerce var.

   4
   1
  2. @bursa60 yorumuna yanıt olarak

   Mustafa hoca kesinlikle ersun’dan daha iyi olacağına eminim mütevazi kadrolarla neler yapabileceğini gösterdi. Benim görüşüm Samet Aybaba ya da Mustafa Reşit Akçay. Her ikisi de hücum oynatıyor, bize gereken de bu.

   74
   4
  1. @şemi karanar yorumuna yanıt olarak

   mustafa reşit akçay harbi dürüst namuslu adamdır.Başarısız olduğunu gördüğü anda paraya pula tamah etmez çeker gider.Normalde pek sıcak bakmam ama adamın insani yönü de iyi. üstelik yanında şampiyon takımdan Hüseyin Çimşir var.O da az çok bursayı ve bursasporun iç yapısını biliyor.Üstelik le guen in üçte biri maaşa çalışıt MRA.Olabilir bak..

 3. Hikmet Karaman alanyayla ayrıldı acilen alınması lazım hikmet karaman takımı biliyor o varken de güzel oynuyorduk hikmet hoca alınmalı

  25
  114
  1. @Asa yorumuna yanıt olarak

   Trabzona karşı çatır çatır top oynadılar,ve hakem kararlarıyla maçı kaybettiler adamlar ona rağmen hocayla yollarını ayırıyor.Biz haftalardır top oynamıyoruz farklı mağlubiyetlerle sahadan ayrılıyoruz ama hala hocayı gönderemiyoruz.Şimdi sorarım bilmeyen bir adama sorsak hangi klüp daha büyük duruyor?Hikmet hoca iyidir ama takımı biliyo desek yanlış olur onun zamanından kaç futbolcu var şu an kadroda camiayı biliyo desek daha doğru olur.Yinede reşit akçayın daha hırslı bir görüntüsü olduğunu düşünüp takımı ateşleme daha etkili olacağını düşünüyorum,saygılar.

   4
   1
  2. @Asa yorumuna yanıt olarak

   Geçen sene rizenin başın da bize yaptığı pislikler ortada, karaktersizin önde gideni.Akçay 50 tane hikmet yapar.Konyanin basında verdiği demeclerle oyun tarzıyla basarılıydı bizi sağ salim limana yanaştirir

   5
   1
  3. @Asa yorumuna yanıt olarak

   Rize düştüğünde yaptığı açıklamalardan sonra dahi alınmalı diyosun , bu hikmet sevdası nereden geliyor!!!

   6
   2
  4. @Asa yorumuna yanıt olarak

   Çok değil ya 3-4 sene önceydi 2013 yanlış hatırlamıyorsam bundan daha iyi bi takım verdik Hikmet hocaya 8taşı 3-0 yenmemiz dışında bir şey hatırlamıyorum? AA şey pardon volvodina mıydı neydi öyle bi takıma kendi sahamızda 3-0 yenilmiştik.. Küfürler ederek gönderilişini çok net hatırlıyorum. Kaldı ki şimdi bana eksi vereceklerine de eminim ama eğri oturalım doğru konuşalım biz bu adamın ve rizenin hakkını yedik geçen sezon, onun ahı var yani bize hayrı dokunmaz artık..

   35
   39
   1. @Omer Bisiren yorumuna yanıt olarak

    Tuncay Şanlı ile yönrticinin maçtan önce sigara muhabbetini hocaya racon kesen bunun bursasıda var diyen yöneticiyide hatırlıyormusun?

    1
    1
   2. @Omer Bisiren yorumuna yanıt olarak

    ne hakkından bahsediyon kardeş saçma sapan konuşma rizenin alanya maçında aldığı penaltı neydi ? Boş konuşmayın diğer arkadaşta hikmet dediğin becerksiz hoca beceriksizliğinin yanında bursasporuma şikeci ithamında bulunan bir alçaktır.Bursasporu ancak rüyasında görür.

    5
    1
 4. yakışır acaba mı detirmiyecek yerli elinden geleni bu kadryoyla yapabilecek teknik direktor olması dileyile zaten batık şov yatarken aldığna göre le güyen tazminatını alsın zate yatarak bir işe yaramadan alacak belki klüp ligte kalır az mı dokuz mac sabretmek boş versen gönderin gitsin

  15
  1
 5. Ya yönetim kumar oynuyorsun kumar!!! Lütfen yöneticiliğiniz süresince olumlu bir hamle yapın! Akçay ile Mutlu Topçu kumarı aynı şey!

  12
  60
  1. @Pablo'nun yanık kolu yorumuna yanıt olarak

   Yanık kol dalga mı geçiyorsun? Mutlu topçu m.r.a in yanına yaklasamaz.Resit Akçay mutlu hocadan kat ve kat iyidir.Mutlu hocanın çizdiği oyun görüntüsü kimliksiz ve panik oyunuydu.Mustafa hoca Avrupa’ya gitti.onun haricinde 1453 Trabzon’u 2.lige kadar taşıdı.mutlu hocanın ne başarısı var da Mustafa hocayla karsilastiriyorsunuz.

   17
   4
  1. @Elfan yorumuna yanıt olarak

   Zaten bizim yönetim Samet hocaya Ankara da cenazede görüşürüz deyip adama selam vermeden geri döndüler o zaman kaybettik biz. Bak Sivas taş gibi takım oldu

   4
   1
 6. hikmet karamani isteyenlerin aklindan süpheliyim dogrusu. son 5 yilda türk futbolunu adam gibi takip eden herkes, Resit Akcayin Hikmete 10 bastigini anlayabilir

 7. Konu le guen değil.konu para.takım birleşmiş milletler gibi.Bursasporun stratejisi yerli hoca.yerli oyuncu.alt yapı destekli futbol takımı.taraftara gelince.otobüs önü kesmeyen.tesislerden uzak.sadece stada gelen.sevincini ve üzüntüsünü stadda bırakan bir taraftar gerekiyor.Bu taraftarın en büyük hatası şampiyon başkanı yuhalaması.bursaspor delegelerininde iyi başkan seçememesi.yerel basınında bursasporu sürekli eleştirmesi.bu aşamada doğru karar .Mustafa Er
  Sportif direktör.Mustafa Reşit Akçayda teknik adam olarak devam etmelidir.Çok geç olmadan

 8. Bence her şeyden önce taraftar profili değişmeli.
  Daha bilinçli daha eğitimli bir taraftar profili olmalı bakıyorumda herkes Teknik T. Herkes yönetici kesiliyor.İyi taraftar takımına maddi ve manevi her türlü destek verir küfürden kendi egolarından uzak durur.

 9. Bugün ve önümüzdeki günler için Yerli hoca olarak Mustafa Reşit Akçay tek doğru tercih. Bu günü kurtarmak adına oynattığı sistem ve oyuncular üzerindeki etkisi çok başarılı olacaktır.
  Gelecek için de geçmişinde almış olduğu alt yapı eğitimi ve gelişimi bilgisi, futbolcu data base i , doğru tercih ve stretijileri geleceğin Bursaspor’unu yaratmada çok etkilşi olacaktır.
  Şenol Güneş gerçeğinden ilerlersek aynı vizyon ve bakış açısı Mustafa Hoca’da da var hatta bir fazlası senelerce ajax alt yapısında sadece sistemi öğrenebilmek adına çalışmış ve o sistemi uygulamak isteyen birisi. Ama ne yazık ki bu güne kadar çalışmış olduğu takımların vizyonu ve misyonu buna uygun değildi. Bursaspor Mustafa hoca içinde biçilmiş kaftan…

 10. Bu saatten sonra bu takıma hiçbir hoca ilaç olamaz, değişmesi gereken yönetimdir, yönetim gitmeden hoca giderse sonumuz felaket olur benden söylemesi.

 11. Reşit Akçay iyi ve hırslı bir t.direktör bize faydalı olabilir… yardımcılarından biri de şampiyon futbolcumuz Hüseyin Şimşir… bizde farkını ortaya koyar diye düşünüyorum… saygılar

 12. Tamam klüpte madem para yok saçma sapan transfer yapma kardeşim al alt yapı oyuncularını yanlarına 28-30 yaşlarımda tecrübeli 3 adam al sonra de ki para yok gençlerimize güveniyoruz 2 sene sonra şampiyonluğa oynayan takım olcaz. Sen bunu yapmayıp para yok diyip sürekli saçma sapan adamları toplarsan olmaz. Yönetim istifa vakti çoktan geçti, çok geç kaldı. 8taşı sevmem ama bakın fikret ormana nerden nereye getirdi takımı. Artık yok x takımlı yok y takımlı muhabbetlerini bırakın ve iş bilen yönetim gelsin klübe t.direktör bulunur

 13. Aynı nakarat hep aynı nakarat. Geçen yıl neyse bu yılda aynı olacak. Olmadı maya tutmadı benim için değişen bir şey yok. Büyük başlıyoruz sonra gittikçe küçülüyoruz. Bizler bunu hiç hakketmedik. Hoca gidince yönetim değişecekmi. Hayır..Akılanmamışlar aptal aptal işler yaptılar. Kısaca hoca gidecek sonra her maç mucize vi şekilde galip geleceğiz.

 14. Beyler teknik direktör tartışıyorsunuz da asıl problemimiz bu mu gerçekten sizce de atılan yemleri yutmayın ders cikarmadi dediğimiz yönetim gibi siz de bu sekilde davranmayın.Ali AY İSTIFA

 15. Beyler çok hocalar geldi geçti 2 yıldır fakat sonuç hep aynı yeme atlayan sazan gibiler var içimizde bu yönetim değişmedi sadece

 16. Bu nasıl bir saygısızlıktır kulübün başındaki hoca istifa etti ya da gönderildi mi de sitede hep hoca adaylarının isimleri konuşuluyor saygı biraz saygı değişin artık değişin

 17. Türkiye ligini tanıyan camiayı tanıyan heyecanlı bir adam Raşit akcay le guenin eksiği heyecanı ve ligi tanımaması her Mac sistem degistirip defans yaptırıp Mac kazanacağını sanıo ama olmaz

 18. Sorunun salt hocadan kaynaklanmadığını düşünüyorum ; Cuma akşamı yediğimiz gollere bakarsak en az 3 gol defans ve kaleci hatasıdır. Hoca ne yapsın ? Ertuğrul ERSOY gibi ayakları zayıf ve futbol zekası sınırlı stoperin , yan topları zayıf bir kalecin varsa sonuç kaçınılmaz ! 22 haftadır takım sağ beksiz oynuyor , eldeki genç sağ bek Barış 60 dakikayı zor çıkarıyor ! Transfer politakımız rezalet ; aldığımız forvet sakat , eldeki sakatlandı , göndermeye çalıştığımız santrafora kaldık ! Millet forvet aldı devre arası çatır çatır gol atıyor ! Topu ileri taşıyacak , kesme orta yapacak ne sağ ne sol açığımız var ; Taraftarın maç önü adına beste yazdığı JİRES KEMBO 20 dakikalık oynayan kilolu bir adam ! Bu akdar kötünün arasında PABLO ne yapsın , arkasında bir BELLUSHİ olmadığı için oda çaresiz .

  2
  1
 19. La Guen gonderildi de bizmi bilmiyoruz.Sabahtan beri adaylar yaziyor bu site ama yonetim hala hocanin arkasindayiz diyor.Yazin cikan sahte transfer haberleri geldi aklima.

 20. Hele sükür. En mantikli hamle olur.
  Yardimciligini Hüseyin Cimsir yapiyordu. Hüseyin bizim Sampiyonlardan 🙂

  2
  1
 21. BENCE SIKINTI HOCA DEĞİL YÖNETİM YANİ ÖDEMELER DİSİPLİN SIKINTI ADAMIN PARASINI VERİRSEN ADAMDAN MÜCADELE İSTERSİN BU TOPÇULAR YABANCI ADAMLAR ÜLKELERİNİN DIŞINA ÇIKMIŞ PARA KAZANMAYA SEN PARASINI VERMESSEN ADAMDA OYNAMAZ YOK BEN VERİYOM O OYNAMIYOR DİYOSA YÖNETİM O BAŞKA

  2
  1
 22. Bu hoca gidecek, belli oldu. Ama bir an önce yapın bu işi. Son üç hafta(Fener, Trabzon, Gençler) sıfır çekeriz. Ne yapacaksak bu sekiz haftada yapacağız. O da yeni bir hoca, yeni bir heyecanla olur. (Kayseri 1, Osmanlı 3, Sivas 1, Antalya 1, Kasımpaşa 1, Göztepe 1, Karabük 3, Konya 3) 14 puan toplar, 41 puanla ligde kalırız. Bu hoca ile geçen her hafta alacağımız puanlar azalacak. Elinizi çabuk tutun.

  2
  1
 23. safet susiç alanyaya güzel top oynatıyordu türk futbolunu tanıyor ….yardımcı elvir baliç bursada parladı ligde istisnai durumlar harici çalıstırdığı takımlar küme düşme tehlikesi yasamadı alanyada ilk yarı 18 puan topladı…..eldeki kadro nispeten zayıftı…….ligin ikinçi haftasında bursasporun yendiği maçta 2 0 dan skor 2 2 ye gelmişti ……

 24. 3 büyük takımda oynamış yada hocalık yapmış kimseyi istemiyoruz. Olacaksa ankara güçlü Hakan kutlu olsun. Gerçek bursaspor lu böyle ister.

  2
  3
 25. Siz değil misizin hücum futbolu istiyoruz diyen? Peki M. Akçay kontra atak oynatmıyor mu? Yaptığı tek şey defansa gömül ve kontra atağa çık. En son Konyaspor’u ne hale getirdi. Bir de Özdilek’li Konyaspor’a bakın. Her maçı alacağım diye çıkıyor. Hikmet Karaman diyenleri hiç anlamıyorum. Alanyaspor gibi bir kadro ile ne yaptı? Ersun diyenleri ise hiç mi hiç anlamıyorum. Koca Trabzon senelerce sabretti, sonuç? Takımı batırdı. İstediği her transferi yaptı. Ama mahalle takımına çevirdi işi. Bize ya kendini kanıtlamış ya da fırsat bekleyen biri lazım. Bu yüzden “”Metin Diyadin”” diyorum. Göztepe ve Giresun’da oynattığı oyunu hep beğenmişimdir. Bizi ancak bu tip iyi hoca ama değeri bilinmemiş ya da fark edilmemiş kişiler kurtarır.

  2
  3
 26. Paul le guen’i kadro dışı bırakalım beyler… Böylece tazminat meselesinden kurtulmuş oluruz…
  Ayrıca, yeni malatya maçında buralara yazmıştık, malatya, galatasaray ve kayseri maçları diye.
  Az daha sabredin kayseri maçından sonra herkes Ali ay bile kadro dışı kalacak!

  2
  1
 27. Yilmaz vuralli donemleri ozluyorum sahanin icinde fenev maci sonrasi sahaya atlayip omuzlarımiza aldığımız gunleri ozluyorum kardesler ozluyorum surekli ofansif bu kadroyla bizi cildirtir tabii mosyo giderse?

  2
  1
 28. Fransız’a burası Bursaspor, küçük düşünülmez diye zırlayanların daha feci bir şekilde Mandıra Filozofu Reşit ve Taktik Hikmet diye böğürmesi aslında ne kadar kalibresi düşük bir beyin profilimiz olduğunu gösterir. Senelerdir günü kurtarayım derken elde ne varsa kaybediyoruz…

  1
  3
 29. Ömer Erdoğan – Ali Tandoğan – Mustafa GÖNDEN üçlüsünü getirin takımın başına .. Yada gidin SAFFET SUSİÇ ile yardımcısı ELVİR BALİÇ ‘i alın getirin takımın başına ; bu sene ligden düşmeyiz Allah’ın izni ile ; Alanya – Osmanlı ve Karabük gidici . Lakin bize bir kan değişimi lazım ; her ne kadar kusurun çoğu mösyö La GUEN ‘de olmasa da iş bilmez yönetim ve ekibinin kusuru fazla olsa da şu aşamada kan değişimi lazım . Cuma akşamı eğer kötü bir netice alınırsa moraller daha bozulur ! Takım çok kırılgan ; 1 gol yediğinde hepsinin eli ayağı dolaşıyor !! 3 topu üst üste yapamıyor futbolcu kardeşlerimiz ! SAĞ BEKE Nijeryalı ŞEHU geçip 4-5-1 oyun düzeni ile kanatlarda YUSUF ve DELARGE , orta sahada ise ayağı top yapan FURKAN – PABLO – BOSTOCH üçlüsü denenmeli ..

 30. Mustafa reşit akçay kesinlikle kadro yapımıza uygun bir hoca ersun hocada denenebilir ancak trabzonda yaptıkları ortada sanki bir doygunluk var ersun hocada işini önemsemiyor.Hikmet falan denilmiş çakma terim gittiği nerede ne yapmışta adı geçiyor anlamış değilim ayrıca geçen sezon Bursasporu utanmadan şikeyle itham ettiğini ne çabuk unuttunuz hikmet denen adam bu takımı ancak rüyasında görür.

 31. Hoca kesinlikle sezonu tamamlama li. Yeni hoca riskli olur. Müdahale yapılacaksa oyunculara yapılmalı. Belliki takım içinde sorun var bunuda Hoca bilir.

  1
  4
 32. Kim bu adam kardesim ne basari elde etmis.Aldigi gibi Bursaspor’umuzu dusurur bu.Adam gibi adamlar yazin suraya.Igr un asisi tutar mi bilmem ama Mustafa Denizli,Yilmaz Vural varken.Bana da eksi vereceksiniz ama hic umurumda degil cunku bizim taraftarin kafasi bu kadar calsiiyor.Yok resitmis yok hikmetmis.Cekirdek yemeye maca gelen,kafasina esti mi takimin otobusunun yolunu kesen taraftardan ne beklersinzi ?Alin iste neymis takimdan soz almislarmis.Ya boyle bir taraftarimiz oldugu icin utaniyorum.Eskiden bir tek Yasar vardiHey gidi Yasar hey..Esas amigo o.Onun videolarini izlesinler,onun hakkinda biraz bilgi alsinlar.Sahanin ortasina indi mi birkac harekette tum stat TEK BIR AGIZDAN BURSA BURSA diye inlerdi.Ulan ne gunlere kaldik be.Ozluce ayrica calkalaniyor.Takimda bir tek Titi isyan etmis.Kimsanin umurunda degil.Hizla asagilara iniyoruz.Tum Bursa Ali ay dahil U-YU-YOR.
  Allah sonumuzu hayirli etsin.Icim yaniyor takimimi bu halde gordukce.Tum Bursa uyuyor.

  1
  1
 33. Mustafa Er 1 maç bile olsa yakışmıştı. Sadece maç günü değil TS maçının 1 hafta öncesine kadar her türlü takımı hazırladı. Trabzon yattı falan da demeyin. Ölüm kalım maçı gibi asılmadı belki ama kusura bakmayın kaleyi de açmadı. Üstelik öne de geçtiö penaltıyı da aradı. Son dakikalarda yaşadığımız stresi hatırlayın. Top çevirmediler. Dolayısıyla çöp ordusuna öyle yada böyle Futbol oynattı. Şimdi gelecek Hoca kendine iki üç hafta mühlet verecek, kalacak 8 maç. Bu kalan maçlardan ikisi Fener ve Trabzon, kaldı 6. Onların içinde Antalyaspor, Konyaspor Gençlerbirliği. Bu açalrın ikisini versek felaket bizi bekler. Hiç riske girmeyelim. Mustafa Hoca olup olmayacağını görmek için büyük risk. Takımı tanıması için gereken zaman bizde yok.Puan toplamalıyız hemde hemen bu haftadan. Geçen yıl son 5 maçta Rizeden puan alsak yetiyordu onu bile alamadık. Bu sene çok daha zor.

  1
  2
 34. Başarıya aç, genç, sezon sonuna kadar kendisini ispatlamak isteyecek ve hem ligi hem de takımımızı bilen biri olması avantaj.. Geçen sene son maçta yanımızdaydı.. Kalan 11 haftada öyle ya da böyle 10 puanı illa ki almamıza vesile olur.. Yeni gelecek olan yönetime de referans olur.

  1
  1
 35. Thomal tuckel ,,,Thomal tuckel Thomal tuckel ,,,Thomal tuckel Thomal tuckel ,,,Thomal tuckel Thomal tuckel ,,,Thomal tuckel,,,Thomal tuckell BORUSYA DORTMUNDUN ESKİ HOCASİ DİSİPLİN LAZİM BU TAKİMA DİSİPLİN

  1
  2
 36. Bursasporun kuzey Kıbrıs TÜRK cumhuriyeti ligini takip etmesi gerekiyor.Burda kaliteli Çok TÜRK oyuncu var

  1
  1
 37. geriye KAÇ MAÇ kaldı..çağır HİKMET KARAMANI..REŞİT AKÇAYI..KİM BU BATAKTAN ŞU PUANI ÇIKARIRIM ben bu işe gönüllüyüm..eğer başarılı olursam..SENEye DE şu kadara takımı çalıştırırım..yok başaramazsa..ki işte o zaman yandık

 38. Hikmet Karaman ı alın bu kaostan onunla çıkarız ama büyük düşüneceğiz derseniz yönetim istifa etsin. Takım başına da irfan buz gelsin yapılanmaya gidelim

 39. Oyuncuları yakinen tanıyan biri olarak MUSTAFA ER; kısa zamanda çabuk toparlaması (gazlaması -) açısından SERGEN YALÇIN diyorum. Ayrıca, günümüz futbolu ve futbolcuları değişik bir karakter olduğundan YENİ NESİL hocalarla çalışılmalıdır. Ör: Serkan Rençber, Metin Tekin ….vs gibi.

 40. Sorun sadece hoca da olmasa da kan değişimi lazım ; Mustafa Reşit hoca iyi bir hoca ve ligi tanıyor ; olabilir. Lakin tecrübesi, iyi derece Fransızca konuşması ki -takımdaki yabancıların çoğu Fransızca konuşuyor – ve ekibindeki eski yıldızı olan Türk yardımcı hocalar nedeni ile SAFFET SUSİÇ ve ekibi de düşünülebilir. !! Bu kalan 11 haftada takımı ligde tutup gelecek seneler için ne yaptığını bilen bir yönetim şart . Bu iş tekstil fabrikası idare etmeye benzemediği için bu futbol denen basit oyunu oynamış , planlama bilen bir ekip lazım. Mustafa GÖNDEN yıllardır planlama ile alt yapı hocalığı yapıyor ve bir spor akademisi var ; getirin kardeşim bu adamı bu işin başına ; kafası yarık halde maç tamamlayan yürekli adam ÖMER ERDOĞAN ; Bu şehirde yaşıyor alın getirin kulubün idari manejeri olsun ; Kurtarın bu şehri 300 bin USD verip hiç bir şeyden anlamadığı halde isim yapma gayreti olan yönetici güruhundan !! Planlama olmadan yapılan her hamle bu kulübün borç yükünü arttırıp gönül vermiş taraftarlarını küstürmeye devam edecektir. Taraftar da sabırlı olsun ; planlama ile gidilip sabır gösterilsin ! Tribün liderleri kendine çeki düzen versin ; etraflarına 15-16 yaşlarında çocukları doldurup sahaya yabancı madde atan 3-5 serseriye sahip çıkamıyorlarsa bıraksınlar bu işleri..

 41. Reşit Akçay Sakın diyorum.
  Bursaspor Osmanlı macını iyi hatırlayın
  Bizi 0-4 yendikleri macı
  Maç sonu reşit Akçay bizim için neler dediğini
  Oyuncularıma söylemeseydim daha fazla atıcaklardı diye demeç veren Şahsiyet bu.
  Aman Sakın ha geleyim deme.

 42. bir takımı en fazla 2 yıl çalıştırmış. devamlılığı yok demektir bu. daha farklı seçeneklere yönelmeliyiz illa hoca alınacaksa tabi. ben le guenin kalması taraftarıyım.

 43. Renkdaşlar, hocamızın arkassındayım, ben hep yabancı Hoca ile çalışmayı hayal etmiştim, Hocamız ile devam ediyoruz, konu kapanmıştır, dağılın hemen;
  Kongre de aday olmaya karar verdim, Allah’ın hakkı 3’tür dediler, bu defa TABANCA GİBİ! takım kuracağım,
  NOT: YERSEN…
  Mr. Ali AY

 44. bizim hocamız olası gereken kişi samet aybabadır.gerisi yalandır.ben bu yönetimin yada gelecek yönetimin yerinde olacam samet aybaba ile anlaşırım.en az 5 yılda kontrat yaparım.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu