Yenal’ı hırs bastı

Bursaspor’un Antalyaspor’a kiraladığı Yenal Tuncer, yeşil beyazlı takıma geri dönmenin heyecanını yaşıyor. Bir sezon daha Bursaspor’la sözleşmesi bulunan Yenal, yeni sezon için oldukça hırslı. Bugün Özlüce’deki ilk antrenmanla sezonun startını verecek olan genç futbolcu, “Takıma dönmek için sezon ortasında hocamla konuşmuştum. Vederson’la forma savaşına girip o formayı almak için elimden geleni yapacağım” dedi.

 

Para değil Bursaspor için

 

Yenal, “Ben Bursa’nın çocuğuyum şehrimi çok seviyorum. Geçen dönemden çok daha fazla yararlı olacağıma inanıyorum. Çünkü Antalyaspor benim için iyi bir tecrübe oldu. Kamp döneminde herkese yeni Yenal’ı göstereceğim” diye konuştu. Bursaspor’da yaşanan tutuklamalarla ilgili de konuşan Yenal, “Bursaspor bu olayların üstesinden gelebilecek kadar büyük bir kulüp. Yönetici ve hocalarıma güveniyorum. Krizden etkilenmem çünkü benim işim futbol. Para için değil Bursaspor için oynarım” ifadesini kullandı.

 

Bursa Gerçek

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu