Yazıcı’yı Ziyaret Ettiler

Yeşil Beyazlı kulüple ilgili yürütülen mali soruşturma kapsamında açılan ve 2 yıl süren davada Mahkeme Heyeti önceki gün merhum Başkan İbrahim Yazıcı ile ilgili davanın düşürülmesine, diğer 34 sanığın ise delil yetersizliğinden üzerlerine atılan suçlardan, beraatlarına karar vermişti. Bu kararın ardından Yazıcı’nın kabrine gerçekleştirilen ziyarete eski yönetim kurulu üyelerinden İlhan Uslu, Selçuk Eren, Necmettin Kocaman, Öztürk Yazıcı, Erkan Kamat, İsmet Demirel, Hasan Saltan, Nejat Çölek ile kulübün eski Denetleme Kurulu Başkanı Mümin Pekcan ve eski Müdür Vekili İsmail Özdemir katıldı.

 

UZUN SÜRE SIKINTI ÇEKTİK

Okunan duaların ardından kabir başında Yazıcı’ya ithafen bir konuşma yapan Bursaspor’un eski Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Avukat Öztürk Yazıcı, “Büyük başkanım ruhun şad olsun. Bugün (dün) bir kez daha manevi huzurunda seni anıyoruz. Mahkemeler nedeniyle uzun süre sıkıntı çektik. Biz temizdik, bize güveniyordun. Sonucun bu şekilde olacağından da emindin. Keşke bu günleri görebilseydin. Ama en azından şuanda rahat uyuduğunu biliyoruz, rahat uyuyacaksın. Allah geçmiş günahlarını affetsin” şeklinde konuştu.

 

ADALET TECELLİ ETTİ

Adaletin yerini bulduğunu belirten Bursaspor’un eski Genel Sekreteri İlhan Uslu da şu ifadeleri kullandı; “Kamuoyunda haksız, üzerimize oynanan oyunlar vardı. Dava açıldı, dava sonucunda biz aklanacağımızı, arkadaşlarımızın beraat edeceğini biliyorduk. Süreç toplam 2 sene sürdü. Keşke rahmetli Yazıcı da bunları görseydi. Ömrünün son zamanlarında bu dava yüzünden çok sıkıntı çekti. Adalet yerini buldu. Bizler hep söylüyoruz. Şampiyon Yazıcı, şampiyon takımı bıraktı bize. Bu emaneti inşallah sonsuza kadar götüreceğiz.” 

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu