Yazıcı’dan Sezer Hamlesi!..

Gençlerbirliği'nden Orhan Şam ve Kayserispor'dan Serdar Kesimal'ı renklerine bağlayarak, yerli transferindeki hedeflerine bir bir yaklaşan Fenerbahçe, Eskişehirsporlu Sezer Öztürk için günlerdir sürdürdüğü pazarlıklardan ise sonuç alamadı.

 

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Eskişehir Başkanı Halil Ünal'ın dün İstanbul'da yaptığı son görüşmeden de sonuç çıkmadı. Fenerbahçe, Sezer için bir kez daha üç milyon Euro ve Abdülkadir Kayalı ile Bilica'yı teklif ederken, Eskişehir cephesi, 3.5 milyon Euro'nun yanı sıra genç futbolcular Abdülkadir ve Berk Elitez'i istedi.

 

Eskişehir Teknik Direktörü Bülent Uygun'un çok istediği Bilica'ya sıcak bakmayan başkan Ünal 3 milyon Euro'luk para teklifinin de az olduğunu dile getirerek, masadan kalktı.

 

BURSASPOR BAŞKANI İLE YEMEKTE Ünal,"Söz verdiğimiz için sizinle görüşüyoruz. Ama başka teklifler de var" sözlerine Fenerbahçeli yöneticiler tepki gösterirken, asıl bomba gece geç saatlerde patladı. Fenerbahçe ile el sıkıştığı iddia edilen Sezer Öztürk, Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile Arnavutköy'deki Eftelya Restoran'da bir araya gelerek, transfer pazarlığı yaptı.

 

1.5 saat süren yemekte Yazıcı, Sezer'e transfer teklifini iletirken, 25 yaşındaki futbolcu teklife olumlu yanıt verdi ve kulübünün ikna edilmesini istedi.

 

Kaynak:SABAH/SAVAŞ ÇORLU

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu