Yazıcı yönetimi Bursa’da toplanıyor

Sandığa tek aday Mesut Mestan ile girecek olan Bursaspor’da, kongreye sayılı günler kala Hayri Yazıcı ismi ciddi anlamda kulislerde konuşuluyor.

Bursaspor Olağanüstü Kongresi öncesinde adaylığı gündemde bulunan Hayri Yazıcı için kongrede tüzük değişikliği için önerge verilmesi gündemde bulunuyor.

Kongre ile ilgili bu gelişmeler devam ederken Hayri Yazıcı ve ekibi ile bir toplantı gerçekleştirecek.

Bursaspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulunda adaylığını açıklaması beklenen Yazıcı‘nın yönetim listesi de şekillenmeye başladı. Gelen bilgilere göre Hayri Yazıcı yarın Bursa’da bir otelde yönetim kurulu listesindeki isimlerle bir toplantı yapacak.

Bu görüşmede Bursaspor‘a ilk anlamda sağlanacak maddi katkının ilk adımları atılacak. Yazıcı‘nın 25 kişilik bir yönetim kurulu listesi ile yapacağı toplantıda ayrıca Bursaspor Kulübü‘nden alınan gelir-gider tablosunun yanı sıra borç ödeme planının da detaylı olarak değerlendirileceği öğrenildi.

Hayri Yazıcı‘nın mevcut Başkan Ali Ay ile de bir görüşme yapması bekleniyor.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Dance4Lifee yorumuna yanıt olarak

   Ali ay ile neyi görüşeceksin ? Menfaat için tüzük değişikliği yapmayın, Bursasporun önünü açacak olan tüzük değişikliklerini de yapın hazır eliniz deymişken.

   5
   5
  2. @Dance4Lifee yorumuna yanıt olarak

   Ali Ay alacaklarını erteler ve özellikle BTSO , Büyükşehir Belediyesi desteğini verirse başkanlığa gelmesi
   için bir formül bulunacağını düşünüyorum ,umut ediyorum.

   12
   1. @TİMSAH1964 yorumuna yanıt olarak

    Ne umudu be . Bursaspor a 5 yıl veriyorum çıktı, çıktı. Çıkamadı amatör küme. Bilinen gerçekleri kimse söylemiyor. Hayri Yazici bir projedir. Bursaspor a gerçek Bursalı iş adamları sahip çıkmalidır. Mesela Mesut Mestan elini taşın altına soktu, bence destek olunmalı. Yoksa sonumuz Ankaragucunun bir zamanki durumlarından beter olacaktır.

  3. @Dance4Lifee yorumuna yanıt olarak

   allahım kurtulalım artık su ali aydan yemın ederım agzım yamuldu su adama kufretmekten be artık bıktım usandım su adamı gormekten ali ay sen nasıl bır kenesın vampirsin

   14
   1
   1. @hasan yorumuna yanıt olarak

    Sade gazetede değil tv de bile haber değeri yok onlar için çünkü o ve patronu hayri Yazıcı secilirse saplara gelecek

    13
   2. @hasan yorumuna yanıt olarak

    Cavit, Hayri Baba’yı hiç sevmez. Onu niçin emir almıştır zaten tetikçi başı. Hayri Yazıcı’yı yazmaz onlar. Cavit’in adayı bastı bacak.

    13
    1
 1. Umarım bu haber doğrudur
  sıradan birileri gelip adayım deyip oldu bittiler le gelecek tehlikeye atılır,
  çünkü Süper lige güçlü bir yönetim harici çıkmak çok zor.

  95
  1
  1. @YEŞİL TİMSAH yorumuna yanıt olarak

   73 Yaşında Adam,Rahatını Bırakıp Böyle Problem İle Uğraşırmı? Kendi Şirketlerini Riske Atarmı? Mestanın Listesine Girmeye Çalışan Sansarların Hikayeleri Sadece

 2. Sevgili Bursasporlular ,eğer ki Bursa şehri (Derin Bursasporlular) özellikle izin vermez ise Sn AA kılını kıpardatamaz değil futbolcu satmayı Heykel e dahi izinsiz çıkamaz rahat olun o sadece bazılarını para ile satın alıp kandırabilir onun arkasında kim var ,ise onlar izin vermedikçe hiç birşey yapamaz Bursa da herşey çıkar çatışmaları büyük olunca kaos olur aslında şu güzel kadim şehrimde herşeyin her kesimin ortak paydası Bursaspor siyasetinde,iş dünyasınında,şehrimin birleşmesi gerektiği nokta Bursaspor lütfen SN CÇ,lütefn BTSo da ki ayrık gruplar lüten SN VL,lütfen,SN BD kütfen sayın a partili Milletvekillerim,lütfen sayın b partili milletvekillerim,lütfen kongre üyelerim ,lütfen a mahalleli şehrimin insanları lütfen maraton platformu,lütfen teksas lütfen unitimsah üyleri ve yönetcileri tüm sayın lar tüm değerli Bursa halkı yapmayın lütfen bu pasta değil bu çıkar çatışması yapılacak oldu değil Bursaspor sevgisi bu şehrin birleşme harcı lütfen harcamayın kıymayın bu şehre BEN PAZAR GÜNÜ FORMAMI GİYİP BURSASPOR SEVGİSİ İÇİN TİMSAH ARENA YA GELECEĞİM

  31
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu