Yazıcı, yeni yönetimiyle ilgili merak uyandırıyor

Yeni yönetimindeki isimler için ser verip sır vermeyen Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı’nın, mevcut ekipten en az 5-6 değişiklik yapacağı kulislerde konuşuluyor.

 

29 Mayıs-6 Haziran tarihlerinde yapılacak olağan genel kurulunda Bursaspor başkanlığına son kez talip olduğunu açıklayan İbrahim Yazıcı’nın yönetiminde yapacağı revizyon merak konusu… Şu ana kadar hem yollarını ayıracağı hem de kadrosuna alacağı yeni isimlerle ilgili herhangi bir açıklama yapmayan Yazıcı’nın, mevcut yönetimde en az 5-6 değişiklik yapacağı konuşuluyor.   İstemeyenler de var   Özellikle mahkemeler nedeniyle bazı yöneticilerin göreve devam etmek istemediği ifade edilirken, İbrahim Yazıcı’nın da henüz kendi yönetimiyle bu konuları konuşmaması da dikkat çekiyor. Yönetime girmek için çok fazla talep olduğu belirtilirken, mevcut isimlerden Haluk Özkıyıcı’nın önümüzdeki dönemde görev almayacağı biliniyor. Mustafa Yedikardeş, Ferruh Nayman, Mehmet Kara, Zekeriya Ünaldı’nın da Başkan Yazıcı tarafından düşünülmediği kulislerde geçiyor.   Yeni adaylar   Buna karşın İbrahim Yazıcı’nın, Erkan Kamat, İlhan Uslu, Necmettin Kocaman, Recep Bölükbaşı, Selçuk Eren, İrfan Koç, Av. Öztürk Yazıcı, Şentürk Turan ve Hasan Saltan’la yola devam etmeyi düşündüğü öğrenildi. Yeni yönetime de girmesi muhtemel isimler olarak, Mustafa Oran, İsmet Demirel ve Hasan Gülayan ön plana çıkıyor. Yönetim listeleri kongreden iki gün önce açıklanması gerekiyor.     Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu