Yavuzselim Bursasporlular Derneği Açıldı

Yavuzselim Bursasporlular Derneği dün yapılan organizasyonla açıldı. Yavuzselim Mahallesi'nde gerçekleşen dernek açılışına Federasyon Temsilcisi ve Dış İlişkilerden Sorumlu Asbaşkanımız Ali Büyükkurt, Altyapı ve Futbol Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Turan, Bursaspor Ar-Ge Grubu Başkanı Kemal Güler, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Karlık ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Federasyon Temsilcisi ve Dış İlişkilerden Sorumlu Asbaşkanımız Ali Büyükkurt; “Bu güzel ve mutlu günde bizlerde burada olmaktan çok mutluyuz. İnşallah yeni stadyumumuzda hep beraber daha güçlü olacağız. Derneğin Bursaspor’umuza hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Yeşil beyazlı taraftarların yoğun ilgi gösterdiği açılışta konuşan Demek Başkanvekili İlhan Kara açılışa gelen misafirlere teşekkür ederken, 'Bizim bu demeği açmamızdaki tek amaç Bursaspor sevgisini yeniden herkese aşılamak. Yavuzselim Mahallesi'nde iyi Bursasporlular var. Takımını canı gönülden destekleyen insanları bir çatı altında toplamak istedik' diye konuştu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu