Yavuz: ”Elimden geleni yaptım”

Yavuz'un maç sonu açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri:

 

"Öncelikle düşünmeden forma verdiği için Ertuğrul hocama teşekkür ediyorum.

 

Maç eksikliğimin sorununu yaşadım. Kendi açımdan son dakikalarda yaşanan pozisyonda elimden geleni yaptım. Oynaya oynaya daha iyi olacağım. Hedeflerimden birisi milli takımda forma giymek. Takımda görev alarak ve iyi oynayarak milli takımda oynayacağıma inanıyorum. Rangers maçı zor geçecek ama elimizden gelenin en iyisini yapıp oradan puan ya da puanlar almak istiyoruz."

 

BASIN TOPLANTISI

Bursaspor'un genç kalecisi Yavuz Özkan da uzun süre sonra ilk 11'de oynamayı beklediğini bu nedenle biraz heyecanlandığını söyledi.

 

Bu maçı kendisini göstermesi açısından çok önemsediğini dile getiren Yavuz Özkan, "Genel anlamda iyi oynadığımızı düşünüyorum. Zaman zaman yan toplarda problemler yaşadım. Galibiyet için takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

 

Yavuz, "Glasgow Rangers maçında da ilk 11'de yer almayı bekliyor musun" sorusuna, "Bu hocanın takdiri. Benim bu maçta arkamda bekleyen çok iyi bir kaleci vardı. Hocamız kime görev verirse versin Ivankov ve ben Glasgow Rangers maçında en iyisini yapmaya çalışacağız" yanıtını verdi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu