Yattara’nın transferinde pürüz var

Yeşil-beyazlı yönetimin daveti üzerine Bursa’ya gelen Yattara ile görüşen yeşil-beyazlı yöneticiler, beklemedikleri bir sorunla karşılaştı. Yattara’nın Trabzonspor’da forma giyerken Türk vatandaşlığına geçmesine karşın, henüz vatandaşlıkta yeterli süreyi dolduramaması nedeniyle Bursaspor’da yabancı oyuncu statüsünde forma giyeceği anlaşıldı.

Durumun netlik kazanması için temaslarını hızlandıran Bursaspor, bir yandan oyuncunun menajerleri ile görüşürken, bir yandan da Türkiye’de oyuncunun hangi statüde oynatılacağına ilişkin bilgi almaya çalışıyor. Bu gelişmeler sürerken 32 yaşındaki oyuncu, Uludağ Üniversitesi yerleşkesindeki bir otelde bekletiliyor.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ın da Yattara ve menajeri ile görüşmek için akşam saatlerinde otele gideceği öğrenildi. Yattara’nın Bursaspor’a transferi bu gelişmelerin ardından netlik kazanacak.

 

Milliyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu