Yasin Öztekin ile anlaştık mı?

Futbol Arena, Bursaspor'un Yasin Öztekin ile anlaşmaya vardığını iddia etti.

Haber şöyle:

Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında sözleşmesi sona eren Yasin Öztekin ile yeniden anlaşma yapmadı. Milli futbolcunun bir süredir Bursaspor ile görüşmeler yaptığını FutbolArena’da duyurmuştuk. Samet Aybaba‘nın da istediği Yasin Öztekin’in yeşil beyazlılar ile imza aşmasına geldiği öğrenildi.

Bursaspor‘da teknik direktör Samet Aybaba’nın da istediği Yasin Öztekin ile son detaylar görüşülüyor. Milli futbolcu, Bursaspor’da oynamaya sıcak bakıyor. Yeşil-beyazlılar, önümüzdeki günlerde bu transferde mutlu sona ulaşmayı hedefliyor.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Malesef yasin kadar takimi ileri tasiyacak adam eksiltecek kadroda oyuncumuz yok yann pasci cok oldugundan bu kosullarda katki saglar üzulerek söylüyorum istemem ama volkan sen bile katki saglar

  46
  3
 2. Olumsuz yorum yapmak istemem ama ciddi söylüyorum bazen doğruları konuşmak gerekir. Bizim bu sene düşme ihtimalimiz geçtiğimiz son 2 seneye göre daha yüksek olduğunu düşünüyorum. ne hoca kurtarır ne taraftar aha buraya yazıyorum ya düşeriz ya da yine son hafta 1 golle kıl payı kaçarız. bu başkan tekrar seçildiğinde de aynılarını demiştim.

  24
  52
  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   kardeşim rica ediyorum her habere yorum yazma. Kizokid mı ne vardı, her habere yorum yazardi. linç edildi sonrasında. muhtemelen nick değiştirdi..

 3. Bıkmadınız İstanbul un coplerinden.inş koca bir kazık sokarda gözlerinizi bardacik eriği gibi açar ey yonetim

  6
  24
 4. İyi bir oyuncu muhakkak. Ama neden gs sözleşmesini uzatmadı. Adam sorunlu. Colin kazım gibi o da iyi oyuncuydu ama başımıza bela oldu. Samet bir yandan kadro dışı bırakılan oyuncuları huzuru bozar diye affetmek istemiyor diğer yandan saatli bomba gibi yasin’i alalım diyor. Nasıl anlayalım şimdi necid dönerse huzur bozulacak Yasin gelirse problem yok. İnandık mı?

  2
  2
 5. Yasin anadolu takımı topçusu. Bizde iyi iş yapar bir sire hedefi düşük tutmamız gerektiği için. Eğri oturalım doğru konuşalım. Ama karakteri konusunda şüphelerim var. Umarım kafası bozulup takımda bozgunculuk yapmaz parasını alamayınca. Yıllarca kulübün sırtına kambur olacak bir para verilmezse çok memnun olacağım.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu