Yasin Öztekin Bursaspor’a mı geliyor?

Son olarak Göztepe forması giyen ve takımdan ayrılacak olan tecrübeli oyuncu yeşil-beyazlı kulüp ile temas halinde bulunuyor.

Bursaspor Sportif Direktörü Selçuk Erdoğan İzmir ekibinde kadro dışı kalan 32 yaşındaki oyuncu ile görüşme halinde bulunuyor. Yasin Öztekin bu sezon Göztepe forması ile 12 maça çıkarken 2 gol ve 2 asistlik performans sergiledi.

42 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

   futbolculuğunu tartışmam ama sanki biraz ”çıban başı!” gibi.
   tam bize gelecekti Göztepe devreye girince orasını tercih etti. ama orada da istikrarlı oynayamadı.

   12
   1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    Belki sonradan pişman olmuştur. Göztepe’yi sevememiştir. Olamaz mı?
    Yasin de benim geçen sezon alınmasını istediğim oyunculardandı.

   2. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    TAM AYNI ŞEYİ DİYORDUM…GEÇEN YIL BURSA YI “PAS” GEÇİP GÖZTEPE Yİ SEÇMİŞTİ…BU KARAKTERDE FUTBOLCU İSTEMİYORUZ..DELİ İBRAHİM GİBİ DE FUTBOLCULUK DÖNEMİNDE BURSASPOR A HER TÜR PİSLİĞİ YAPMIŞ BİRİNİ DE HOCA OLARAK ASLA KABUL ETMEYECEĞİZ…BİZİM MİDEMİZ KALDIRMIYOR BU TİPLERİ…

   3. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    Öyle değil ters köşe adam bursaya geldi akşama kadar beklettiler üstünede göşülmedi ali efendi öyle istedi sonrada İzmire gitti bizimkiler paraya kıyamadı.bizde iş yaparım olabilir bu şartlarda iyidir en azından tecrübeli.

    10
    1
  2. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

   İyi transfer olur özellikle serdar özkan ve yasin Öztekin ! Ancaaak bu taraftar selçuğa ona buna yaptığı gibi ıslıklarlarsa hayatta top oynamazlar bunlar her anlamda profesyonel topçular ! Artık ıslığı uğultuyu homurdanmayı bırakın destek olun ! Bu takım için gereken herşey yapılıyor ! Takıma sahip çıkalım…

   28
   4
  1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

   NE BALIK HAFIZALI TARAFTARIMIZ VAR. YAW BU ADAM !!!! BİZE GELECEK DİYE BEKLERKEN GİDİP GÖZTEPEYE İMZA ATMADIMI. ORADADA YUMRUK SOWLAR FALAN… TAKIM ESKİ KAŞARLARLA DOLUYO FARKINDAMISINIZ. GENÇLERİMİZE GÜZEL ÖRNEK OLURLAR İNŞ. GENÇLERDE HAYAT VAR GENÇLERDEEE.

   10
   18
   1. @HERŞEYİM yorumuna yanıt olarak

    Kesinlikle katılıyorum. Bursaspor’a gelecekken Göztepe’ye gitti ve günlerce konu oldu. Biz hala bu adamı almaya çalışıyoruz. Ben olsam kulüp kapısından değil, bursa içine bile sokmam.

    6
    8
    1. @erol yorumuna yanıt olarak

     Geçmişte ne yaptı, ne etti bizi ilgilendirmez. Bursaspor’dan ayrılan oyuncularda bize karşı çok haşin oynuyorlar. Örnek; Volkan Şen, Ozan Tufan.
     Bizde iş yapar mı? Yapar. Geçen sezon başı benim de alınmasını istediğim oyunculardandı. Para da anlaşılır ise alınsın.

 1. Emekliyim 56 yaşındayım 1974 senesinden beri maçlara giderim.Eski TEXSASlıyım.Bu akşam bende gücüm yettiğince Büyük BURSASPORA 100 TL Forma bağışı yaptım .Artık kenetlenme zamanı destek zamanı .Ben artık texsaslı kardeşlerime sesleniyorum şu kötü tezaruatları yapmıyalım.Nede ibne fenerbahçe tezaruatından her maç para ve trübün cezası geliyor .Bakın transferler yavaş yavaş yapılıyor.Artık süper lig havası Bursaya gelmiştir.

  97
 2. Serdar, Yasin demek direk hedef şampiyonluk demek çok net..Mutlu son için ikisi bile yeter..İki kanaada bu iki isim gelsin kesin çikarız..KESİN SÜPERLİGDEYİZ..

  20
  2
 3. Bursaspora görüşmeye gelmek için bursaya gelmeden göztepeye sözleşme imzalayan değilmi bu? hangi yüzle gelcek gelmesin izmire gitsin BURSASPOR bu karakterde futbolcu lazım değil

  12
  40
 4. Bu oyuncunun yüksek paralara oynadığını biliyorum.Gelse iyi olur ama takımında finansal durumunu baz alırsak transferine pek ihtimal vermiyorum.

  12
  3
 5. Bu adamın volkan şen den farkı yok yani kaprisli parasını vermessen oynatamassın bizde de para yok bence gelmesi zor gelirse iş yaparmı yapr

  9
  4
 6. Menemenspor, Çılbırspor, Keçiboynuzugücü, Ümraniyespor, Hayriyespor vs. Ne işimiz var bu köy takımlarıyla ?!

  8
  23
 7. İYİ FUTBOLCU OLABİLİR
  FAKAT TAKIMIN İÇİNE KATILDIĞINDA HER AN SIKINTI ÇIKARABİLECEK YAPIDA
  BEJ OYNAYACAĞIM DERSE TAKIMI LİGE ÇIKARACAK YETENEK TE AMA YAPISAL SIKINTI VAR BELLİ OLUYOR GOZTEPEDEDE GÖRÜLDBEN SERDARA DAHA SİCAK BAKIYORUM

  4
  4
 8. ya bırakın yasin kim ya yapmayın böyle şeyler ondan gelecek hayır yerine maçtan önce 41 yasin okuyun daha faydalı olur

 9. Hanzo istiyor bunu. aman gitsin Gençlerbirliğe. tam Hanzonun oyuncusu. her posisyon atsın kendini yere. Yasin bence Türk futbolcuların tüm emek hırsızların enlerinde rahat yer alır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu