Yarı Final Biletleri Satışa Çıkıyor

Bilet satışları 25 Nisan 2015 Cumartesi günü saat 14.30 itibariyle başlayacaktır.

Bilet satışları Passolig Kartlara ve Kağıt Bilet formatında satılacaktır. Kağıt bilet almak isteyen taraftarlarımızın kimliklerini ibraz etmeleri gerekmektedir. Kağıt Bilet E-Bilet projesi kapsamında olacağından dolayı bilet üzerinde Adı Soyadı Ve T.C. Numarası bulunacaktır.

Passo.com.tr WEB sitesi,  N’kolay Satış Noktaları ve Aktif Satış Noktalarından SADECE BURSASPOR PASSOLİG kartlarına bilet hakkı yüklenebilecektir. Diğer tüm kartlara satış kapatılmıştır.

Kişi başına alınacak olan 5 adet bilet hakkı sadece BURSASPOR PASSOLİG kartlarına transfer edilebilecektir. BURSASPOR PASSOLİG HARİCİ HİÇ BİR KARTA BİLET HAKKI TRANSFERİ YAPILMAYACAKTIR.

Kağıt bilet satışları sadece Atatürk Stadı Passolig Bilet Satış Gişelerinden ve Merinos Stadı Bilet Satış Noktası’ndan yapılacaktır. Kişi başına alınacak olan 5 adet bilet için kimliklerin ibraz edilmesi gerekmektedir.

2014 – 2015 Sezonu Kombineleri bu müsabakada geçerlidir.

Engelli Taraftarlarımız ve Refakatçileri ücretsiz Passolig dolumlarını veya kağıt biletlerini 25/04/2015 Cumartesi günü Saat 14.30 İtibariyle Stadyum Ana Bilet Satış Gişesinden engelli kartlarını ve refakatçi kartlarını ibraz etmek suretiyle alabilirler.

STADYUM KAPILARI GİRİŞLERE SAAT 18.00 AÇILACAK OLUP; YOĞUNLUK YAŞANMAMASI ADINA TARAFTARLARIMIZIN SAAT 18:00 İTİBARİYLE STADYUMA GİRİŞ YAPMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

 

BİLET FİYATLARI

VIP A-B 1. SIRA                    :        75.00 TL

VIP A-B 2…6. SIRA               :        60.00 TL

KAPALI TRİBÜN A-B-C         :        30.00 TL

MARATON TRİBÜNÜ             :        15.00 TL

KAPALI KALE ARKASI          :        10.00 TL

AÇIK KALE ARKASI               :          5.00 TL

MİSAFİR TRİBÜNÜ                :        CEZALI

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu