‘Yaramaz bir oyuncuyum’

Bursaspor’un yeni transferi Yonathan Del Valle, iddialı mesajlar verdi. Transfer sürecinden bahseden Del Valle ‘Bursaspor’un gibi bir kulüpten teklif aldığınız zaman çok fazla düşünmüyorsunuz. Ben de çok düşünmedim. Büyük bir kulübe geldiğimin farkındayım.  Buraya geldiğime göre oynamak istiyorum. Kendimi göstermek için can atıyorum. Copa America boyunca bunu düşündüğümü söyleyebilirim.’ diye konuştu. Teknik özelliklerinden bahseden tecrübeli kanat oyuncusu şunları söyledi:

ÜSTÜNE KOYMALIYIM

“Ben kanatta uslu duran bir oyuncu değilim. Karşı takımların beklerine sıkıntı çıkaracağım. Kendime hedefler koymam. Benim hedefim ilk önce takıma ve teknik heyete uyum sağlamak. Her maç üstüne koyarak ilerlemek istiyorum. Benim kişisel hedeflerimden daha çok takımsal hedeflerim var. Bursaspor’un biryerlere gelebilmesi benim için önemlidir. İyi isimler var takımda. Çok çalışmalıyız. İyi bir sezon geçireceğimizi düşünüyorum.”

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu