Yapılan yanlışlar geri tepti!

Heykel Valilik binasında açıklamalarda bulunan Vali Harput, sezonu 3. sırada bitiren Bursaspor’un teknik heyet, sporcular ve yöneticilerini tebrik etti. Yeşil beyazlı takımın önemli bir başarıya imza atarak tarihe geçtiğini ifade eden Harput, "Bursaspor’un birkaç haftadır yaşadığı psikolojik savaş ve takıma yönelik olumsuz hava, tutmadı.

Bursaspor’a sürülmek istenen yanlışlar geri tepti. Bursa, alnının akıyla tertemiz bir şekilde Türkiye’de şampiyonluk değerinde bir başarıyı tarihine yazdırdı. Kimse Bursaspor’un bu başarısını hafife almasın. Bursaspor geçen sene şampiyon olmasaydı, herkes Bursa’da 3.’lüğü kutluyor olacaktı. Bir senede Bursaspor hem şampiyonluk hem de üçüncülük kazandı" diye konuştu.

"OLAYLAR ÇIKARANLARIN TAKIMLA BAĞI YOKTUR"

 

Türkiye’nin en köklü ve en zengin takımlarından Galatasaray ve Beşiktaş’ı geride bırakarak 3. olan yeşil beyazlı kulübün önümüzdeki sezon UEFA’da yoluna devam edeceğini hatırlatan Harput, olaylar çıkartan kişilerin takımla hiçbir bağının olmadığını dile getirdi. Harput, "İstanbul takımlarınn ne hale düştükleri ortada.

Ne kadar para harcadıklarına bakın. Bursaspor’un mütevazi kadrosuyla nasıl bir başarı elde ettiğini herkesin iyi görmesi lazım. Bursaspor, her zaman birlik ve beraberlik halindedir. Zaman zaman Bursaspor forması ya da renkleri altında bazı üzücü olaylar olsa da, bu olayları münferit olarak kabul etmek lazım. Olayları yapanların takımla hiçbir bağı yoktur" şeklinde konuştu. 

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu