Yanlı medya erken başladı!

Hakkında asılsız haber yaptığı futbolcumuzun sözleşmesinin bitiş tarihinin 31 Mayıs 2013 olduğunu bile bilmeyen amaçları sadece futbolcuların kafalarını karıştırmak olan bu yanlı medya kuruluşlarını Allah'a havale ediyoruz.

 

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek Bursaspor’un yıldızı için elini çabuk tutan Sarı-Lacivertli yönetim işi, G.Saray’ın Ali Turan’da uyguladığı taktikle bitiriyor.

 

Geçtiğimiz sezon takım arkadaşı Sercan Yıldırım ile birlikte transfer gözdeleri arasında yer alan ancak kulübünde kalan Bursasporlu Volkan Şen’in rotası Kadıköy’e döndü. Sarı- Lacivertli yönetimin, sezon sonunda sözleşmesi bitecek genç futbolcuyla şimdiden anlaşarak el sıkıştığı öğrenildi.

Volkan’a, “Bursaspor yönetimi, sana sözleşmeni yenilemen için baskı yapacaktır. Sakın imza atma. Sezon sonu bedelsiz serbest kalacağın için, kendine alacağın para da artar” diyen Sarı-Lacivertliler, olumlu yanıt aldı. Volkan’ın bu transfer için Bursaspor yönetimiyle kötü olmayı göze aldığı belirtildi.

Volkan Şen’de yaşanan gelişmeler, Ali Turan’ı Kayseri’den alırken, futbolcuyla anlaşan G.Saray yönetiminin geçen yılki taktiğini anımsatıyor. Volkan da, F.Bahçe ile vardığı uzlaşmaya göre, Bursaspor yönetiminin sorun çıkarması halinde, ligin ikinci yarısında futbol oynamayacak.

 

Kaynak:Fotospor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu