Yanıt bugün gelecek

Yeşil Beyazlı kulübün teknik patronu Ertuğrul Sağlam Bursa hakimiyet'e yaptığı özel açıklamada temasların artık bitme aşamasında olduğunu söyledi. Sağlam, "Bu transferler için çok uğraştık. Carson'u renklerimize kattık. Sıra bu iki isme geldi. Biz tekliflerimizi ilettik ve şimdi yanıt bekliyoruz. Her iki futbolcu için de kulüpleri yarın (bugün) son kararlarını bize iletecek" dedi.

 

"KAMPA KADAR BİTECEK"

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi yine alternatifli bir kadro kurmak istediklerini belirten genç teknik adam, "Transferde hata yapmak istemiyoruz. Kalitesini ispatlamış bize katkı koyacak isimler üzerinde yoğunlaştık. Scott Carson bunlardan sadece biri. Steven Whittaker ve Landry N'Guemo da olursa iyi bir noktaya geliriz. Ama listemizde sadece bu futbolcular yok. Bekleyip göreceğiz. Onlar olmazsa alternatiflerimiz hazır. Taraftarımız endişelenmesin. Kampa kadar bu işi bitireceğiz." diye konuştu.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu