Yalçın Koşukavak Manisa FK’da!

Daha önce Bursaspor kulübünde de görev yapan Yalçın Koşukavak Manisa FK'nın yeni hocası oldu.

Manisa FK‘dan yapılan resmi açıklamada şu ifadeler yer aldı;

Manisa Futbol Kulübümüzde Teknik Direktörlük görevine Yalçın Koşukavak getirildi. İmza töreninde konuşan Koşukavak,Manisa Futbol Kulübü’nde çok önemli ve değerli olduğunu düşündüğüm bir yapılanma var. Herkesin keyif alacağı bir Manisa Futbol Kulübü izlettireceğimize inanıyorum” dedi.

Manisa Futbol Kulübümüz Teknik Direktör Yalçın Koşukavak ile 1,5 yıllık anlaşma sağladı. Yeni Teknik Direktörümüz Yalçın Koşukavak için Fikri Bayrıl Tesisleri’nde imza töreni gerçekleştirildi. İmza törenine Başkanımız Mevlüt Aktan katıldı. İmza töreninde konuşan Teknik Direktörümüz Yalçın Koşukavak,Manisa Futbol Kulübü’nde çok önemli ve değerli olduğunu düşündüğüm bir yapılanma var. Değerli insanların değerli işler yaptığı bir kulüpte olduğum için çok mutluyum. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün, Başkanımız Mevlüt Aktan ve değerli yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Manisa Futbol Kulübü’nün yaptığı çok önemli tesisler, altyapıya verilen önem ülke futbolumuzun özlediği şeyler. Manisa FK’da bunları gördüğüm için heyecanlıyım. Bu değerli kulübe faydalı olmak için ekip arkadaşlarımla beraber çok çalışacağız. Bir oyun modeli inşa ederken yarışmamız gerektiğini de unutmayacağız. Bu hafta da Samsunspor ile oynayacağız. Manisa’da çok ciddi bir taraftar kitlesi olduğunu biliyorum. Bu maçta tüm Manisalı futbolseverleri takımımıza, bizlere destek olmaya davet ediyorum. Herkesin keyif alacağı bir Manisa Futbol Kulübü izlettireceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Mevlüt Aktan, “Yalçın hoca güvendiğimiz bir isim”

“Bildiğiniz gibi sezona çok sevdiğimiz, Manisa’mız için değerli olan Levent Eriş hocamızla başlamıştık. Levent hocamıza verdiği emeklerden dolayı çok teşekkür ediyorum, bizim için her zaman çok değerli bir isimdir. Bir kan değişikliği ihtiyacı olduğuna karar verdik. Gelinen noktada farklı bir iddia, farklı bir heyecan getirmek istiyoruz. Bu anlamda Yalçın Koşukavak hocamızı tercih ettik. Yalçın hoca, Kulübümüzün bünyesine uyan, hedefi olan, hocalığına çok güvendiğimiz bir isim. Geçmişten bu yana tanıdığımız bir hoca. Kariyeri, hocalığı, bilgi ve birikimini tartışmaya gerek yok. Bizi tercih ettiği için kendisine teşekkür ediyoruz. Kulübümüze katkı sağlayacağına canı gönülden inanıyorum. Bizde olduğu gibi Yalçın hocamızda da o istek, coşku ve heyecan var. Hocamıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Hem kulübümüz hem de Yalçın hocamız için hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Açıkcası bu genç kadro ile başarılı olacağı şeklinde benim bir beklentim vardı. hayırlı olsun. O sene yolları ayırmasak muhtemelen lige çıkacaktık. Bursaspor böyle oynamaz tayfa teşekkürler.

  11
  1
 2. YALÇIN HOCAYI önce bursa basını sonra bursa taraftarı gitmesinde etkili oldu,deli ibrahimi getirdiler,Yalçın Hoca Zeki Çelik’i yetiştiren insandı.yazık oldu,yeni takımında başarılar dilerim

  2
  1
 3. Bu adamın Bursa’da hakkı yendi. Geri zekalı Mestan, takım ligde ikinci durumdayken bu hocayı kovdu. Sonra deli İbo’yu getirdi ve anamızın örekesini gördük amk

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu