Yalçın hocadan Seleznov’a “Hazır ol!”

Teknik direktör Yalçın Koşukavak'ın Ümraniyespor maçı öncesi antrenman eksikliği bulunduğunu söylediği Yevgen Seleznov çalışmayı sıkı tutuyor.

Ukraynalı golcü cumartesi günü oynanacak lig mücadelesine tüm konsantrasyonuyla hazırlanıyor. Teknik direktör Yalçın Koşukavak midesinden rahatsızlanan ve serum tedavisi uygulanan Kubilay Kanatsızkuş‘un oynamama ihtimaline karşılık tecrübeli golcüsüne ‘hazır ol’ talimatı verdi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Geçmiş olsun Kubi…

  Bak maç sonrasında teknik direktöre Kubi yi neden oynatmadın diye gider yapacak taraftar bu durumu not alsın sonra boşboş konuşmasınlar!!!

  39
 2. Bursaspor sevdalıları bizler taraftar olarak da çok yanlışlar yapıyoruz bakın titbün liderlerinden tutun 10 yaşında ki evladımıza kadar herkesim futbol duayyeni oluyor bakın son 7 sezondur bizlerde çok yanlış yaptık şimdi o yanlış tı bu yanlışdı demek değil möesele asıl ne yapmalıydık hiç bir panel oturum düzenlemedik ,belli gruplar haricinde kombine alımı ,forma alamı yapmadık, bakın Bursaspor tirbünlerinde birbirini tanıyan 5 bin taraftar vardır sokak da her yerde bu kesim birbirini tanır ve kimin ne nasıl olduğunu herkes bilir bakın kimse sezon sonuna kadar futbolcusuna kötü söz dahi söylemesin maçın bitiş düdüğüne kadar hatta sezon sonuna kadar takımın arkasında duralım bu uzun bir yol bırakalım hoca takımı çalıştırsın bizler takıma destek olalım yönetim de takıma maddi destek bulsun

  27
 3. Aman hocam Seleznov a yer açmak için Kubilay ı yedeğe almayalım.
  Beş haftadır yenilere yer açalım diye gençleri kulübeye aldık.
  Kadro hem yaşlandı hem de uyum sorunu yaşıyor.
  Unuttuğumuz gençler ise çocukluklarından itibaren beraber oynayan cocuklar.
  Lütfen hocam bu konulara dikkat edelim.
  Saygılarımla.

  14
  21
  1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

   “16 BS 224 Texas” çizginden uzaklaştın gibi dostum ! Sen de hocanın işine karışıyorsun gibi izlenim doğdu bende ! Bu takımın bir hocası var bırakalım o karar versin başarı da onun başarısızlık ta ! Biz sadece destek olalım hep öyle demiyor muyduk ?!

   3
   7
 4. Seleznov zaten bu hafta kesin 11 yapmalı ama Kubilay’lı ama Kubilaysız. Adam geldiğinde nasıldı şimdi nasıl fit oldu çalışarak. Şansı hak ediyor. Kubi 1 hafta dinlensin veya 70 de girsin oyuna.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu