Yalçın hoca önde

Bugünkü maçla birlikte iki takımın teknik direktörü de 5. kez karşı karşıya geliyor.

Daha önce Bursaspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak ile Cesar Grup Ümraniyespor Teknik Direktörü Ahmet Taşyürek 4 kez karşı karşıya geldi.Bu karşılaşmalarda 2 kez Koşukavak‘ın yüzü gülerken, bir kez de Taşyürek kazandı. Diğer maç da beraberlikle sonuçlandı. Koşukavak da bu maça özel olarak oyuncularını milli arada hazırlarken, sahadan galibiyetle ayrılmayı planlıyor.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. BOŞ İŞLER NEREDE,BİZİM BASIN ORADA.Yahu bu şehir yürekli,ne istediğini bileni,hedefe kilitleneni sever.Gerçekten uyutulmayı seviyoruzda onun içinmi boş boş laflar,beylik sözlerle algı yapıyorlar.

  2. maç gece olsaydı kazanma şansı yüksekti,Eğer ümraniye’yi yenersek üst guruptan kopmayız.yenilmeyecek takımda değil

  3. Yazar neleri araştırmış bir hangi takım elbiseleri giydiler birbirine karşı o kaldı onuda yazarlar bekliyorum!, Akhisar akşam kazandı 7 puan gerisine düştük ve ikinci sırada olan Ümraniye ile oynuyoruz mağlup olursak 8 puan gerisine düşeceğiz – ve borçlar yüzünden 6-12 puanlık UEFA FIFA cezası kapıda bekliyormuş futbolcu borçları yüzünden ve para yok diye açıkladılar! yani şu yok olan 500-600 Milyonu araştırmayın emmi! para yok borç çok ve gık çıkmıyor kağnı arabası daha hızlı gider uyanın ya bişeyler yapın yazarsınız bu sene çıkamazsak bu kapıda bekleyen cezalar vs yüzünden ve neden Bursaspor’un batırılmak istendiğini araştır yani batsında bütün yapılanlar araştırılmadan kapansın gitsin yapan alan yok edenler ceza almadan kayıplara karışsın vs o zaman araştırmayacaktın para konmayacaktın neden talip olundu bu mevkiye ?

  4. Hoca bugün yenilirse gider…..
    Başarılar timsahım. Hedef için 3 puan yoksa işimiz zor.
    Koca kent ne hale geldik. Menfaatçi o. ç. yüzünden bu haldeyiz. Olan gönülden seven masum taraftara oluyor. Bu yıl çıkamazsak bu kadar borçla amatöre gideriz. Bugün kü maç 3 puandan daha ötesi. Her zaman her yerde En büyük BURSA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu