Yalçın hoca çok farklı

Dün Bursaspor'un resmi internet sitesinden paylaşılan fotoğraf, genç teknik adamın, farklı şeyler denediğini gösteriyor

Sezon başı hazırlıklarını Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde sürdüren Bursaspor dünü çift idmanla tamamladı. Teknik Direktör Yalçın Koşukavak gözetiminde gerçekleşen sabah antrenmanı yaklaşık 1 saat 40 dakika sürdü. Isınma koşularıyla başlayan çalışma, çabukluk hareketleri ile devam etti. Ardından tempolu 5’e 2 pas press çalışması yapan yeşil beyazlılar, son bölümde yarı sahada çift kale maç yaptı.

FARKLI METOTLAR

Basına ve taraftarlara kapalı olarak gerçekleştiren antrenman için kulübün resmi internet sitesinden ilginç bir fotoğraf paylaşıldı. Sahanın çizgilerle ayrıldığı görülürken, Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, farklı antrenman metotlarıyla oyuncularını sezona hazırladığı görüldü. Yeşil beyazlılar, akşam çalışmasında da taktik üzerinde durdu.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Mücadeleci ruhu özledik belki hücum da defansta hatalar olacak ama mücadele eden ruhu yakalamamız lazım ilk önce inşallag gelir

  9
  1
  1. @Tsc yorumuna yanıt olarak

   Bu hoca Urfa Altay İstanbul’u Çalıştırmış eskiden ne durumda nerede oldukları ortada ve Gazişehir’i Ekim 2018 kadar kötü gidince işler ayrılmış sonrası çalışmamış! yani iyi hoca olabilir ama Bursaspor ilk büyük işi- o kadar takım çıkarmada profesyonel olmuş hoca varken yönetim bu hoca ve Bursaspor’u küme düşüren kadrodan birine transferi vermiş yani duvardaki yazı pek iç açıcı gözükmüyor bence yanlış bir seçim gibi-birde paraları ödenmezse ve birkaç kemik kıran transfer edilmezse PTT öyle haminem ligi değil ite kaka tekme Tokat oynanan lig fos diye dibe oturturlar adamı!- 15 gün vs kaldı Yeşil Bursa düzeyinde bir kadro ile ne olur artık görüceğiz.

   1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

    Öncelikle yalçın hocadan bahsedeyim istanbulspor’da ilk sezonunda 71 puan toplamış (rekor) fakat ümraniye şampiyon olmuş ve playof’dan elenmiş 2.sezon şampiyon olmuş g.gaziantep’de ilk 5 haftada son 10 yılın en iyi başlangıcını yapmış fakat orada farklı şeyler olduğunu duydum hoca daha gitmeden algı yapılmış yerel medya ve taraftar istememiş ve aşırı baskıdan dolayı ayrılmış ve onun kurduğu kadro süper lige çıktı. Gelelim asıl meselemize bursa sporumuzun durumu iç açıcı değil morinho gelse ne olur bu takıma hoca gelmez yalçın hocada ciddi fedakarlıkla gelmiş başkan imza töreninde açıkladı tahta kapalı 30 kişilik kamp kadrosunu 23,25 oyuncusu alt yapıdan takımı biraz inceleyin de öyle yorum yazın sıkıntı var tek çare sabır arkadaşlar.

 2. Bu hoca Urfa Altay İstanbul’u Çalıştırmış eskiden ne durumda nerede oldukları ortada ve Gazişehir’i Ekim 2018 kadar kötü gidince işler ayrılmış sonrası çalışmamış! yani iyi hoca olabilir ama Bursaspor ilk büyük işi- o kadar takım çıkarmada profesyonel olmuş hoca varken yönetim bu hoca ve Bursaspor’u küme düşüren kadrodan birine transferi vermiş yani duvardaki yazı pek iç açıcı gözükmüyor bence yanlış bir seçim gibi-birde paraları ödenmezse ve birkaç kemik kıran transfer edilmezse PTT öyle haminem ligi değil ite kaka tekme Tokat oynanan lig fos diye dibe oturturlar adamı!- 15 gün vs kaldı Yeşil Bursa düzeyinde bir kadro ile ne olur artık görüceğiz.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu