Yalçın Cambaz’ın Denetleme Kurulu zaferi!

Kırmızı pusula ile seçime bağımsız aday olarak katılan Yalçın CambazTayfur Serdar Güllülü ve Ahmet Coşkun‘un bulunduğu asil liste kongreden galip ayrıldı. Cambaz‘ın yedek lsitesinde Uğur Özer, Recep Güller ile Seyhan Akarsu yer alıyor.

Yalçın Cambaz toplamda 1543 oy alarak Bağımsız Denetleme Kurulu Başkanı oldu.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @OrhanBursali yorumuna yanıt olarak

   arkadaş ya kim bu? Seçimi gereksiz yere uzattı? Denetleme Kuruluymuş.Faaliyet raporu okunmadan herkes ibra için parmak kaldırıyor, ne anladım ben denetleme kurulundan..Bir de enterasan olan adam gidiyor Ali ay a oy veriyor, ama ali ay ın denetleme kurulu adaylarına oy vermiyor.Demek ki bilinçsiz oylar çok.

   2
   6
 1. BUGÜN ALDIĞIM TEK İYİ HABER YALÇIN BEY’İN DENETLEME KURULU BAŞKANI SEÇİLMESİ.SANA GÜVENİYORUZ AVUKAT BEY.

  49
  3
 2. Sayın Yalçın Cambaz Başkan’ımı tebrik ediyorum. Kendisinden çok şeyler bekliyorum. Yönetimin başına da onun gibi duruşu olan, konuşmayı bilen, hedefleri olan birinin bir an önce gelmesini temenni ediyorum.

  37
  4
 3. Bursaspor Kongre tarihinde delegelerin yaptığı en akıllıca stratejidir.
  Kendisini ve ekibini tebrik ediyorum. Bu bir gelenek olur inşaallah….

  15
  1
 4. sayın canbaz klübü iyi denetleyin son günlerde MENEJERLİK SERTİFİKASI alıp klübe sızmaya çalışanlar olabilir:))

  14
  1
 5. Helal olsun tebrikler olması gerek oldu inşallah gerek herşey yapılır gereksiz boş insanlardan kurtuluruz para yenmez

  13
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu