Yalçın Cambaz neden engelleniyor?

4 Mayıs’ta Bursaspor Kulübü'nün resmi internet sitesinden yayınladığı Olağan Genel Kurul Gündemindeki tabloda Denetleme Kurulu Bağımsız Adaylarına söz hakkı verilmediği görülüyor.

Ancak Avukat Yalçın Cambaz 28 Nisan’da Denetleme Kurulu Bağımsız Adaylığını açıklamıştı. İlk oturumun 19.05.2018 Cumartesi günü saat 13:00’da, ikinci oturumunun 20.05.2018 Timsah Arena’da yapılacağı açıklanmıştı. Ancak ilk oturuma dört gün kala tek bağımsız aday olarak seçime katılacak olan Yalçın Cambaz’a Olağanüstü Divan Kurulu toplantısın ardından Olağan Genel Kurul Gündemindeki tabloda bir güncelleme yapılmayarak söz hakkı verilmediği görülüyor.

Bursaspor Kulübü‘nün Olağanüstü Divan Kurulu toplantısından size konuşma hakkı verilmezken aynı zamanda Bursaspor Kulübü‘nün resmi siteden yayınladığı Olağan Genel Kurul Gündeminde de size ayrılmış bir konuşma zamanı bulunmuyor. Oysa siz Bursaspor Kulübü Denetleme Kurulu Bağımsız Adaylığını açıklayan tek isimsiniz bu konuda neler söyleyebilirsiniz?

Hiçte adil olmayan, şartların eşit olmadığı bir seçim süreci geçiriyoruz. Kulübün zorunlu organı olan ve ayrı sandıkta seçilecek Denetim Kurulu’na Başkan adaylarının çarşaf listelerine karşı bağımsız kurul olarak adaylığımızı koymuştuk. Önceki yaşananlar bir yana, aday birinin Genel Kurul Kongre üyelerine konuşma yapabilmesi için gündeme madde ekletmek zorunda kalması, genel kurula gelenlerin  %10 u kadar imza toplaması gerekmesi, ben dahil tüm Bursasporluların ayıbı olsun

 

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İnsallah talihsizliktir ama kameralara verilen pozlarda tüm adaylara karşı güler yüzlü bir tutum sergilenirken yalcın kardesimiz adaylığını verdiğinde bir somurtma olmuş, bu kadarda dıslanmaz bir aday. Digerleri gibi dinazor değil diye böyle haksızlıklar yapıyorsanız nafile! O kulüpteki dinazorlar elbet bir gün çekip gitmek zorunda kalacak. Bu jenarasyonu sizin vizyonsuz kafalarinız durduramayacak!

  34
  1
 2. Bazilarinin işine gelmiyor da ondan!! Ama kongrede üyeler gerekeni yapacaktir , bundan kimsenin şüphesi olmasın.

  33
  1
 3. Yalçın Beyi tanımam seçilir seçilmez bilmem ama bağımsız aday olunması çok önemli bence. Başkanların kendi belirlediği denetim kurullarının hiçbir vasfının olmadığını daha öncesinden biliyoruz. Bağımsız aday en azından işini düzgün yaparsa kimse klübün içini boşaltamaz diye düşünmekteyim

 4. biz sizi tanıdık avukat bey,kulübüyle biraz ilgili olan herkes tanıdı.yanınızdayız,başarılar diliyoruz

  4
  1
 5. @@emrkur kardeşim bende orada bulunan gazeteci bir arkadaşıma aynı şeyi söyledim. O da bana alakası olmadığını çok sıcak karşılandığını hatta ve hatta yapmış olduğu mantıklı yönetimden bağımsız denetleme kurulu fikrinin herkes tarafından her açıdan kulübün yararına olduğu hakkında görüş bildirildiği bir ortamdı dedi. Orada gelişen farklı bir durumla alakalı oluşan surat ifadeleri fotoğraflardaki pozlara yansımış dedi. Herkes tarafından çok destek görmüş yani bu olay özetle sakin ol şampiyon 😉

  3
  2
 6. Ben gittim kardeşim bir defasında DİVANA, patronum divan üyesi misafir kartı ile girdim,
  Ocak ayında idi Ali dedenin hedefi HARUN, AZİZ gibi isimleri satmaktı nabız yokladı divanda,
  dayanamadım söz hakkı aldım Başkandan satmayın kimseyi dedim en azından sezon sonuna kadar,
  yoksa düşeriz geçen sene gibi son maça da kalmayız dedim, şehirden para toplayın herkes elini cebine atsın dedim,
  başta İDRİS SEVİNÇ denen sözde godoman ve oradaki dedeler bunun konuşma hakkı yok,
  ne para vermesi gibi homurtularla beni susturdular, o gün anladım ki çökmüş kulübe GODOMAN tipler
  kendi oyuncağı olsun kulüp başkasına vermeyelim mesele, bu şekilde gelişemeyiz.

  2
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu