Yalçın Cambaz “Görevimden ayrılmak istiyorum!”

Bursaspor Denetim Kurulu Başkanı Yalçın Cambaz, Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu'nda konuştu.

Bursaspor’un mali konuları ile ilgili açıklamalarda bulunan Bursaspor Kulübü Denetleme Kurlu Başkanı Yalçın Cambaz “Kasım ayında büyük bir rahatsızlık geçirdim. Mali Genel Kurula kadar dayanmaya çalıştım. 10 gün önce yine rahatsızlandım. Eşim ve çocuğum bana yemin ettirerek sabah evden çıkardılar. Şu anda televizyondan da takip ediyorlar. Aile her şeyden önemli ancak Bursaspor benim için de çok önemli. Eğer siz genel kurulu üyelerinin de onayı olursa denetleme kurulu olarak görevimizi bırakmak istiyoruz olmazsa görevimize devam edeceğim.” dedi.

Mali Genel Kurul‘da bulunan kongre üyeleri Yalçın Cambaz ve ekibine destek vererek görevine devam etmesi yönünde tavsiyede bulundular.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İLK DEFA OBJEKTİF BİR DENETLEME KURULU GELDİ…RAHATSIZLIĞINA ÜZÜLDÜM AMA BU CAMİANIN YALÇIN BEY GİBİ DÜRÜST KİŞİLERE ÇOK İHTİYACI VAR…LÜTFEN BULDUKLARINIZI VE BİLDİKLERİNİZİ EN AÇIK ŞEKİLDE BİZE BİLDİRİN…

  90
  1
  1. @Smt yorumuna yanıt olarak

   aklıma gelmedi değil resmen kendı ıcımızde kendımızle savasıyoruz kendı kendımızıe klubumuzu bataga surukluyoruz

 2. Geçmiş olsun herşeyden önce aile gelir.Güvendigin birilerini öner senin yolundan devam edilsin akbabalara bırakmayın kurulu.

  20
  1
 3. Gecmis olsun göreve geldinden beri bi katkisi oldu mu millet ben bilmedim icin diyorum
  Ve ali ay ve alinur aktas artik birakin belediciliyi ve bursasporu yeter?

 4. 2 kere hastaneye kaldırıldığını okumuştum. Bursaspor adamı iste böyle komaya sokar…Adam kulübün halini ve nasıl yonetildıgını görünce hasta oldu… Tertemiz bi insan ınşallah tez zamanda şifa bulur…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı