Yalçın Cambaz “Gençlerin önünü açın”

Bursaspor Kulübü Olağan Genel Kurulunun 2. toplantısının ilk oturumu gerçekleştirildi.

Bağımsız Denetleme Kurulu Adayı  Avukat Yalçın Cambaz kongredeki konuşmasında “Hayatımda ilk defa bir seçim süreci yaşıyorum. Ama bizim listemiz adına pek eşit ve adil gerçekleşmiyor. Bir an için camiamı ürküttüğümü düşündüm. Önemli olan engellere karşı dik durup insanlara bunun korkutucu bir şey olmadığını anlatmak. Onların çalışmalarını rahatlatan bir sistem aslında bu sistem… Mali disiplinsizlik kulüpleri finansal açıdan zor durumlara getirdi. Dış denetim bir hekimin kadavra üzerinde yaptığı otopsidir. Bununla alakalı eğer Bursaspor’un hayrına çarşaf listelerdeki denetlemenin kazanması olacak ise öyle olsun. Biz kazanırsak yönetimlere karşı değil onların yanında olacağız. Duymasını istedikleri değil olması gerekeni söyleyeceğiz. Tüm listelere objektifiz bunun de sözünü veriyorum. Lütfen gençlere şans verin ve onların önünü açın. Son olarak birkaç tavsiyede bulunacağım. Biz kazanan adaydan liderlik bekliyoruz. Aynıca bir konunun uzmanı olmakla meraklısı olmak arasında fark var. Spor ve Finans aklı oluşturmak gerekiyor. Yönetim burada köprü olmalı. Lütfen işi profesyonellere emanet edin. Bursaspor yönetenlerin değil gelmiş geçmiş bütün Bursasporlularındır. Bursaspor’u yaşatalım” diye konuştu.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. geçmiş yönetimlerin akçeli işlerle o kadar çok sorunu var ki; birileri muhasebe evraklarını inceleyecek diye ödleri kopuyor. koltuğa oturmadan önce şeffaflık sözü verenler, koltuğa pisledikleri için kalkmaktan korkuyor. bu arkadaş bütün başkan adaylarından daha derli toplu, daha net konuştu ve doğru mesajlar verdi. her cümlesi anlayana ayrı bir ders. kendisini tebrik ediyorum ve destekliyorum.

  66
  6
 2. Kendisini tebrik ediyorum ve sonuna kadar destekliyorum. @comantandergic in dediği gibi şeffaflık sözü verenler koltuklara pisledikleri için bu gence engel olmaya çalışıyor.Umarim gerekli desteği kendisine verebiliriz ve kendisini hak ettiği noktaya getirebiliriz.

  52
  7
 3. Helal Olsun Senin Gibi Doğruyu Ver Gerçekleri İfade Edebilenlere.Seni Sonuna Kadar Destekliyorum Yalçın Bey.

  40
  6

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu