Yalçın Cambaz “Affınızı istiyorum”

Bursaspor Kulübü Denetleme Kurulu Başkanı Yalçın Cambaz yeni dönemde Bursaspor’da görev almayacağını açıkladı.

Değerli Bursasporlular,

İçinde bulunduğumuz kongre süreci ile birlikte, bir önceki dönem, daha öncekilerden farklı olarak bağımsız şekilde devraldığımız Denetleme Kurulu Başkanlığı görevim sona ermektedir.

Bilindiği üzere, kurul üyemiz T. Serdar Güllülü başkanlığında, yeniden denetleme vazifesine talip olduk. Yaşadığım sağlık problemlerine rağmen, ailemi ve çoğu Bursasporlu dostlarımı da karşıma alarak, zor durumdaki kulubümüzün mali ve idari yapısına hakimiyetimizi göz önünde bulundurarak, seçilecek yönetime yardımcı olmak kendilerine yol göstermek için, ben de bu kez üye olarak Bağımsız Denetleme Kurulu aday listesindeki yerimi aldım.

Ancak son günlerde yaşananlar 3 yılda büyük oranda zedelenen sportif itibarımızın yanında kurumsal itibarımızıda zedelemektedir.Bu sebeple, bu çarpık düzende, sağlığımı daha fazla riske atmak istemiyor ve kurul üyeliği adaylığımdan affınızı istiyorum.Kurulumuzda bulunan tarafsızlığına ve dürüstlüğüne inandığım arkadaşlarım sadece BURSASPOR un Menfaatine çalışmaya devam edeceklerdir.

Güzel ,temiz ve kulübümüzün sadece denetim kurulu ile değil tüm kurulları ile bağımsız olduğu günlerde yeniden buluşmak üzere.

Yalçın CAMBAZ

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. kulübümüzün sadece denetim kurulu ile değil tüm kurulları ile bağımsız olduğu günlerde yeniden buluşmak üzere.

  DAHA NE DESİN ADAM… anlayana

  121
  5
 2. Haklısın reis gelen yönetim denetleme kurulunuda getirir herşey sır olur gider …

  56
  3
 3. Desene şuna abiler çekilin kenara suyu daha fazla bulandırmayın dedi diye ! Ah ulan ah yapan yaptığıyla kalıyor Şampiyon Bursaspor’ u talan ettiler malı götürdüler !

  30
  5
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Kulübe üye olmayan embesillerin yaptığı yorum bu kadar olur. Mali genel kurula gelseydin, adamın Vertigo rahatsızlığı olduğunu öğrenir, böyle saçma sapan yorum yapmazdın.

   10
   5
 4. Yorum yapmaya bile gerek bırakmamış kısaca bursaspor başkalarının oyuncağı oldu demiş

  27
  1
 5. Klüp her anlamda o kadar çamura batmış ki iyi niyetin yetmeyeceğini anlayan herkes bir bir klüple bağını kesiyor. Bu klüp öyle yada böyle ite çakala tekrar teslim edilecek. Koskoca şehirde gram tepki yok isyan yok çaba yok. Şehirin artık Bursasporla bir bağı kalmamış acı ama gerçek, sebebide karşılıksız sevenleri kendi menfaatleri uğruna satanlara nazaran azınlık olmasından kaynaklanan tribün ve klüp aidiyetindeki soğutulmadan kaynaklanıyor. Bu saatten sonra siyasetin güdümünde olan klüp ve belediyelerin kadrolu elemanları olan bankamatikçi tribün gruplarının sözde liderlerinin hepsi benim için yok hükmündedir. Bu klüp göz göre göre eriyorken herkes elinde kaşığıyla çorbasını içiyorsa aşkımızı kalbimize gömmek sanırım en doğrusu bu olacak. Birileri sevdamızdan nemalanırken bizim söz sahibi olamamamız içimi acıtıyor. Bomboş bir camiayız şehrin markasına bile sahip çıkamıyoruz yazık..

  23
  3
 6. İşte siyasetin spora bulaşmasının neticesi.Kendisine dürüstçe raporlar düzenlediği için siyasilerce baskı yapıldığını düşünüyorum.Yaşım gereği acaba siyaset ve siyasetçilerin Bursaspor’umuzdan el çektiğini görebilecek miyim? Şayet göremezsem,Bursaspor’un uzerine eli değen bütün siyasetçilere hakkımı helâl etmiyorum.Bu dünyada istedikleri gibi hareket edebilirler amma bir de gerçek yaşam yeri olan ahiret var.Orada da iki elim iki yakanızda olacak.

  19
  3
 7. Tamam da neyi denetlediniz geçen bu zamanda anlamadım denetlenmiş hali buysa denetlenmemiş halini düşünemiyorum kulübün ?

  15
  21
 8. buralarda yıllarca yazdık, bu medya ve bu taraftar bu kafada giderse bu kulübe ne başkan, ne antrenör, ne de futbolcu gelir.
  gelenler varsa da bilin ki herhangi bir ideal, hedef ve faydalı olma düşüncesi ile değil, tamamen rant, ego, menfaat ve para içindir. (istisnalar mutlaka vardır ama çok az)
  yine buralarda yıllarca yazdım bu kulübe rakip olarak kendi medyası ve taraftarı yeter diye.
  şimdi vakit geldi. o günler de, tam da bugünleri anlatmaya çalışıyordum.
  birine beddua etmek istiyorsan,
  ”İnşallah bir gün sende bursaspora başkan olur, bursasporu çalıştırır ya da Bursaspor da top oynarsın!”
  demekten daha büyük beddua olmaz.
  acı ama gerçek bu.

  şu an bursada ”futbol ortamı!” kalmadı. balık nasıl karada yaşayamazsa, gerçek futbol adamları da bursa da yaşayamaz…
  herkes o kadar sonuç odaklı, sabırsız ve ön yargılı ki.

  11
 9. Artık olan oldu, mestan ı yerden yere vurmak bişey kazandırmaz, futbolu iyi bilen biri ve bir Bursaspor taraftarı, iş bitirici biri, milir ve altidor transferleri gibi aklımda kalanlar var, defalarca kazanamayip kusmeyip aday olan birini yıpratmaktan vazgeçin, ben başarılı olacağına inanıyorum, hain dediğimiz ihanet ettiğini düşünmediğimiz kimse kalmadı, artık yeter. Volkan a hain deyip devre arası almadık, gelseydi düşmezdik, hatta ileri götürüyorum ilk onda olurduk, şimdi birlik zamanı, bunu kabul etmiyen bir iyilik yapsın ve hiç değilse köstek olmasın.

  3
  21
Başa dön tuşu