Ya transfer, ya Vakıfköy

Bursaspor'un kadroda düşünülmeyen iki oyuncusu için A Takım kapıları kapalı.

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er ile sorun yaşayan Serdar Özkan ile takımdan ayrılma resti çeken Sedat Dursun için bugün kader günü olacak. Transfer döneminin sona ereceği bugün iki oyuncu takım bulamazsa Vakıfköy‘e gönderilecekler.

83 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

   Kusura bakma ama altınordu macında 2-0 öndesin hoca gençleri daha görememiş kazandığı maçta 70. Dk serdar özkanı neden alsın serdar özkan da serdar özkan olsa ayva ciceği gibi acılmış altınorduyu gözüne kestirmicek takım geri düştümü takımda rol alması lazımdı hoca genclerle yürücek gençleri korumalı sedat ta genç bi şans daha vermeli hocamız bu günden sonra sedatın özrünü kabul eder ama hocayla kafa kafaya gelen birisi hocanın oteritesini kıran birisi cok daha kötü bi örnek hoca dik duruşunu bozarsa geri adım atarsa daha kötü olur bu sefer recepte cüneytte baş gösterir önce formaya laik oyun oynasınlar sonra hocayla sıkıntı yaşamazlar zaten

   1. @Boncuk yorumuna yanıt olarak

    yapılacak tek bir şey var oda biran evvel tahtayı kapatan dosyaları biran evvel açmak ,en azından ara trandferde alınacak futbolcular en azından play off a kalmamızı sağlar hemde geçmiş futbolculara olan borçlarımızı temizlemiş oluruz,yönetim bu paraları bulmak Z ORUNDADIR.BURSASPOR KADERİNE TERKEDİLECEK KLÜP DEĞİLDİR,şampiyonluk yaşamış,sayısız futbolcuları futbol piyasasına kazandırmış bir kulüptür.ALİ AYY DENEN ARKADAŞ BU SONUN VEBALİNİ BURSADA YAŞADIĞI MÜDDETÇE OMUZLARINDA TAŞIYAMAZ.BIRAK BURASPORU ,YEŞİL BURSAYI BİLE 3.LİGDE TUTAMADILAR KÜME DÜŞÜRDÜLER,

  2. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

   Bu yoruma verilen artı ve eksiler, Bursaspor’un düştüğü durumun hem göstergesi, hem de ispatıdır.
   Bu tablo tersine dönmeden Kimse kulübün geleceği hakkında ümide kapılmasın.
   Acı ama ölçüde, gerçekte bu…

  3. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

   baskan varmi acaba hoca ne yaptihi belli dehil bu sene trensfer yapamayan bu sene cikamassan seneye zaten dort takim gelcek nasil cikcan insallah en kisa surede istifa edersin

  4. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

   Yusuf ne biçim gol atmış, stancu harikalar yaratıyormuş, öbürü uzaya çıkıyormuş falan, eee ne zannediyordunuz topçuyu döven biz, topçuya söven biz, kafasına su şişesi atan biz, kötü orta yaptı diye yuhalayan hakaret eden biz, sonuçları: menemen Keçiören tuzla Çemişgezek Bayburt vs.vs.!!!

   10
   3
   1. @Make16 yorumuna yanıt olarak

    Helal olsun kardeşim.
    Kendi hatalarını görmeyip topu sürekli sağa-sola, ona-buna, hocaya-topçuya, iş adamına-siyasete, kıla-yüne atanlara kapak olsun..!

    5
    2
   1. @mihsan yorumuna yanıt olarak

    2 oyuncuda şimdiki kadroda 11 oynar hoca ve başkan ne yapmak istiyor başkan neden geldin neden bu işin şakası yok takım düşerse Bursaspor tarihe karışır

  5. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

   Serdar özkan parayı sorun etmedi sakatlığı geçtiği için oynamak katkı koymak istedi mustafa hoca’ nın egosu yüzünden vakıfköy’ e gönderiliyor ! Bu durum şimdi ödül mü ceza mı ?! Böyle ne takım ne de kulüp yönetilmez ! Başkan olanlarla ilgili çıkıp bir kelime etmedin ! Varlığınla yokluğun belli değil !?

   15
   7
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Sedata bişey demem de serdar Özkan mutlaka takımda tutulmalı yok sıkıntı olur kanatlarda zaten kanat adamımız yok doğru dürüst devşirmelerle oynuyoruz gençler zaten tecrübesiz çagataya batuhana kalırsak yandı gülüm keten helva benden söylemesi Mustafacım

    1
    2
  6. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

   Mustafa nın kafasındaki saç teli kadar serdar özkanın milli takımlarda oynamışlığı var.. Hava civa yaparken 2 kere düşüneceksin..

   18
   8
  7. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

   Çok haklısın kardeşim.
   Oyuncu getiremiyorsun hiç olmazsa elindekileri bir şekilde kadroda tut.
   Tamam ilk onbir çıkarma yedekte hamle oyuncusu olarak değerlendir.
   Senelerdir yaşadığımız bir durum yine yeniden yaşanıyor.
   Her hoca değişikliğinde bir iki futbolcu takımdan uzaklastiriliyordu.
   Bu sefer de piyango Sedat ve Serdar a yansıdı.
   Tahtayı da kiramadigimiz bu günlerde bindiğimiz dalı kesmiş oluyoruz.
   Ne diyelim her iki tarafa da hayırlı olsun.
   Unutulmaması gereken konu şudur.
   Alınan başarılı sonuçlar tüm camiaya yazılır.
   Başarısızlığın sorumluluğu kişilere yüklenir.
   Tüm kardeşlerime başarılar diliyorum.
   Umarım Mustafa hoca başarılı olur ve hep beraber iyi sonuçlar alırız.
   Saygılarımla.

   19
   16
  8. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

   Başkan ağırlığını koy yoksa bu yükün altında sende kalırsın. Takımın ne kadar tecrubesiz olduğunu daha ne kadar anlatacağız. Gençlerle yaparım hırsı yüzünden boşa sezon bitiyor. Duygulariyla değil aklıyla haraket eden kazanır.

   23
   4
   1. @Mesut 16 yorumuna yanıt olarak

    Madem transfer Yapmayacaksın başkan bu 2 futbolcuyu tekrardan takıma kazandırın, gidişat zaten kötü 1 oyuncu sakatlansa yedeğimiz yok!!
    BU nasıl salata nasıl turşu yeter artık be mahvettiniz bizi…!

  9. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

   Hoca açıklama yaptı mı? Bu sadece yorum mu? Piyasaları varsa, transfer yaparlar, yoksa özür dilerler ve oynarlar. Bu iş hoca ile ilgili değil, bursaspor ile futbolcular arasındaki bir iştir. Benim tarafım BURSASPOR dur…

   24
   27
   1. @ALİ yorumuna yanıt olarak

    En iyi 2 adam bu yoklukta kadro dışı bırakılıyor ego yüzünden sende burada benim tarafım bursaspor diyorsun. Millette sana neresiyle gülüyor tahmin et

    29
    24
    1. @Jorgeera yorumuna yanıt olarak

     Nasıl habercisiniz saatlercedir açıp açıp bakıyorum hep stabil, aynı haberler. Başkan nerde yönetim nerde ne yapıyorlar, tahta noldu neiş haber nerde kardeşim? sabahtan beri millet kurdeşen oldu. Açıldı mı? Açılmadı mı? İstanbul basınından mı öğreneceğiz? Basketbolu falan geçin o gazoz oldu bize efsane bursaspor lazım.

  10. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

   Serdar geçen sene koca sene vardı da ne oldu? Ya sakat ya formsuz.

   Ya Sedat dursun ? Oynadığı maçların çoğunda canlı bomba oldu takıma.

   Bu adamları gönder vakıfa.bursasporda disiplin var deyip, gençler bağcıklarını sağlam bağlasın

   34
   38
   1. @Mümin yorumuna yanıt olarak

    kardeş anlamıyomusun anlamak mı istemiyosun bursasporun kadrosu kısitlı ne kadar kötü olursa olsun sonradan girecek kaç oyuncumuz var mustafa er yokluk zamanda hoca oldu oyun okuma hocalık sıfır bide ego yapıyor sanki barcelona peh

    19
    12
  11. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

   Belki de futbol tarihinin en çok kadro dışı olayının yaşandığı kulübüz. 1 Gr katkısını görmedim. Hep dosyamız arttı hep düşmanımız arttı hep geri gittik. Başkanım hoca egoist sen tecrübelisin. Gelme bu oyuna. Bizim şuan top toplayıcıya bile ihtiyacımız var. Kişilerin egolarına katlanacak durumda değiliz.

   35
   8
   1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

    Evet kardeşim.
    Öyle günlere geldik ki her hafta rakip takımlarda geçmişte kırdığımiz uzdugumuz oyuncular denk geliyor.
    Bu kardeşlerimiz bir şekilde bizim takımla ilgili yaşadıklarının hesabını kesiyor.
    Oyuncular kapımıza kadar gelip geriye dönünce veya alacaklarını alamadan başka kulüplere gidince ilk fırsatta rövanşı alıyorlar.
    Son beş sene de çok kişiyi üzdük çok.
    Maalesef onların ahı tutuyor bu takımı.

    4
    1
   1. @Gemlik yorumuna yanıt olarak

    Hangi belediye açmış boş boş yazmayın.böyle birşey olamaz.koç bile fb ye boşa para veremiyor.yok yardım kampanyası yok bilmem ne ile para topluyorlar.öyle havadan paraya izin vermiyorlar.

    8
    18
  12. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

   Yordunuz bizleri. .. İnanın Yordunuz. . Oynadığımız takım Tuzla spor. .. Sonuç 3. 0. Galip iken maç 3. 3. Bitti. .. Ne olacak neler olacak bilinmiyor. ?? Şimdi de sanki elimizde çok iyi Topçular varda ya transfer ya da vakıfköy diyoruz. . PEH PEH … AYRANIMIZ YOK İÇMEYE DONSUZ GİDERİZ SI……..MAYA. ..

   36
   10
  13. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

   madde 1- hoca her zaman haklıdır.
   madde 2- hocanın haksız olduğu yerde birinci madde geçerlidir.
   taraftar ve futbolcu bunu bilmek ve kabullenmek zorundadır.
   çünkü
   özlücenin horozu mustafa er. dir ve öyle olmalıdır da.
   çünkü futbol çok başlılığı sevmeyen bir oyundur.
   bir hocayı getirdiysek onun ilke, prensip, disiplin anlayışı ve tercihlerine saygı duymak zorundayız.

   eğer bir kulüpte yönetim yerine tribün ve medya otoritesi.
   bir takımda teknik adam yerine futbolcu otoritesi varsa orası kulüp olmaktan çıkmış demektir.

   eğer orada başkan kulübü, hoca takımı yönetmiyor, taraftar tribünler dışında her işe burnunu sokuyorsa orada başarı-maşarı hayaldir.

   eğer bir kulüp yönetim, teknik adam ve kadro istikrarı sağlayamıyorsa tüm yaptıkları akıntıya kürek çekmeten, rüzgara karşı ŞEETMEKTEN! öteye geçmez maalesef.

   şimdi herkes bu yazdıklarım ışığında Bursasporumuzu yeniden bir değerlendirsin lütfen…

   36
   17
   1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    Söylediklerinde haklisiniz.Fakat bu 2 futbolcunun saygısını kazanıp sana itaat etmelerini sağlamak sahada iyi bir hocalık demek değil midir.sheuyu kaybetmekten Se gorusup ikna etmek daha iyi değil midir.

    9
    8
    1. @Uskup yorumuna yanıt olarak

     sevgili kardeşim, hangi hoca seçeneklerinin azalmasını ister. hangi hoca bindiği dalı keser. bu oyuncuları kazanmayı mutlaka denemiştir.
     biz bir çok şeyi bilmiyoruz. bu kararın mutlaka mantıklı sebebi vardır. bazen kulüpler yatak odalarını herkese açmama adına bu tür taraftarın hoşuna gitmeyecek kararları alır, ve uygular.

     6
     2
   2. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    Bugüne kadar Bursasporda kararları hep senin “düşünmeden ve sorgulamadan inanmalı ve güvenmeliyiz” dediğin Başkanlar ve Teknikdirektörler verdi kardeş! Aç bak 480 milyon borç ve senin “şartsız kayıtsız kendini teslim edecek kadar” inandığın td lerin Bursasporu Türkiyenin en hızlı düşüş yaşayan futbol takımı yaptılar. Sizin kafalar 50 senede geride kaldı birader. Kimse kimseye g.tnden sıktığın anayasa maddesi gibi sıraladığın şeylerle biat etmez. Boş yapma, td başarısızsa donuna kadar sorgulanır tüm dünyada böyledir. Az çıkarın şu kafanızı kumdan

    10
    10
  14. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

   Kendini geliştiremeyen ender hocalardan bir tanesidir Mustafa ER hiç istemedim şunun gelmesini Allah biliyor ya böyle çapsızlar yüzünden kahır mektupları okuyoruz

   60
   17
   1. @Yemyeşil yorumuna yanıt olarak

    Hiç kimseyi begmiyorsunuz Ertuğrul sağlam,ı bile hep elestirdiz o zaman sen hoca olda takımı amatör Lig ,e gönderirsin destek yerine hep köstek oldunuz yeter sizin gibiler yüzünden bu hale düştük süs fazla konuşma

    11
    17
  15. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

   SAYIN BAŞKAN GEÇEN HAFTA DİYORDU TUZLA MAÇINDAN SONRA KAPSAMLI AÇIKLAMAYAPIP HERŞEYİ ANLATACAĞIM DİYE ,,EVET SAYIN BAŞKAN AÇIKLAM YAPMANIZI BEKLİYORUZ ,,BİRDE SEDAT İLE SERDAR ÖZKANI NİYE VAKIFKÖYE GÖNDERİYORSUNUZ ??? BU FUTBOLCULAR EĞER GİTMEK İSTESEYDİ DİĞER GİDENLERLE BİRLİKTE SEZON BAŞLAMADAN GİDERLERDİ ,ARKADAŞ SERDAR İLE SEDATIN BU YOKLUKTA PROBLEMLERİNİ ÇÖZMEK ,BUKADARMI ZOR ,,?

   62
   9
 1. hem tahtayı açama hem 2 önemli oyunucunu vakıfköye gönder bu saçmalıklardan bıktık artık mustafa er böyle teknik direktör olunmaz zaten 3-0 dan maç veren adamdan da birşey olmaz takımın genç olabilir kötü olabilir ama rakip kaleci elinden kaçırmış stoperi düşmüş bir şekilde 3-0 yapmışssın bunu takımın nasıl olursa olsun koruman lazım bu cüneyt denen adama futbolcu gözüyle bakanları da anlamıyorum

  76
  16
  1. @bursalı yorumuna yanıt olarak

   aynen cüneyt tam bir bomba ads maçını bunun yüzünden kaybettik zaten en kötü 1 puan alabilirdik o maçtanda giresun maçındanda.

   46
   4
 2. Shehuyu ikna edemediniz tahtayi acamadiniz -3 muallak her seye ragmen biseyler olcak yok olmasin diyip iki oyunucuyu kadro disi birakiyorsunuz.Bence bu takin cikmak istemiyor

  51
  3
  1. @Wis yorumuna yanıt olarak

   Sırf Shehu mu ? Kaleci Çağlara ihtiyaç yokmuydu ? Samsuna giden solbeke ? Diarraya ? Yeni Başkan olmuşsun,tahtaya açamıycaksın belliydi,bari elindekileri tutaydında en azından play off falan kovalardık ! Şimdi düşermiyizin hesabındayız ! NEDEN BAŞKAN OLDUN ARKADAŞ ? Bİ AÇIKLA ?

   48
   3
 3. Kardşeim ego savaşı mı veriyorsunuz ne yapıyorsunuz hiç mi oyuncu sakatlanmayacak hiç mi kart cezalısı olmayacak biri stoper karta müsait bölge biri kanat oda alternatifsiz diyaloğu karşıklılıklı iletişimi neden tercih etmiyorsunuz hadi vakıfköye imiş!!!!!! Her gelen hoca göstermelik 2 3 adama takıyor yok kadro dışı yok istemiyorum en son ceremesi yine klube kalıyor kaç tane örnek var geçmişte az akıllanın

  42
  4
 4. Hala diyorum Mustafa er ile biz gidemicez sedat cok iyi bir oyuncu ama hoca egolarından dolayı fırsat vermiyor serdar ozkan suratli ve katkı yapacak bi oyuncu yine oynatmıyor sonra transfer diyor bu arada sedat giderse zeki celik gibi bir vaka olur benden demesi

  37
  6
 5. Bu adamın adı geçmeye başladığından beri sürekli söylüyorum bu hoca falan değil ben söylerken bana kızanlar şimdi bağırıyor bende diyorum sizin istediğiniz oldu alkışlamaya devam edin adamda vizyon yok misyon yok taktik anlayış zaten yok ben bu adama 5 maç verdim ve oraya hızla yaklaşıyor ama sonuç belli bu adam kaldığı sürece bırakın çıkmayı playoff oynamayı paraşütsüz bir alt ligdeyiz bu yorumumu saklayın lazım olacak.

  29
  5
 6. Yüksek beyinli futbol mühendisi taraftarımızın boş gazıyla Mustafaya Erdik de gördük… Büyük hata yaptık bile bile de; bu arada neden yollamıyoruz Mustafa’yı? Boşu boşuna Balıkesir maçına da takımın başında çıkıp maç sonunda istifa edecek yada yollanacak. Binlerce sene (rakam ironi) milli ara da milli ara diye zırladı herkes her defasında da o milli ara hiç bir zaman hiç bir şeyi düzeltmedi. Özenle seçilmiş cümleler kurup işi olmayan her konuda açıklama yapan Mustafa Er asıl işi olarak özenle bir takım oluşturup oyun planı kuramıyor. Daha dün ..oktun bugün koktun minvalinde kibirinde boğuluyor. Kaç sene olmuş daha belgen yok hocalık için, başkasının taşeronluğunda hocalık yapıyorsun; maç sonu basın toplantısı yapma hakkın bile yok. Yazık…. “Para yok, transfer olmayacak, -3 (ki daha fazla olmaz umarım) puan cezası gelecek, bu sezon sonunda kapanma noktasına geleceğiz ;” başlıkları bu ülkedeki her şeyden daha kesin ve gerçekleşecek olan şeyler herkes biliyor. Bursaspor’u güzel hatırlamaya hazırlanalım artık yavaş yavaş…

  27
  6
 7. Takımda defans kanat yok iken bu iki adamı vakıfköye göndermek ihanet belgesi Mustafa er varsın gönderin gitsin biz egolu adam değil bize oyuncu kazandıran adam gerekiyor

  21
  4
 8. Bu hayatı bitmiş 8 taşlı topçu için mustafa er gibi öz Bursasporlu kardeşimize laf edenler bursasporlu değil butsaskorludur. Adam kadro dışı bıraktıysa vardır sebebi kaldı ki serdarın bu takıma ne faydası oldu ki bu saatten sonra olacak. Zaten sakat topçu yaşlı alan da yok boş muhabbet yapmayın

  8
  46
   1. @timsah. yorumuna yanıt olarak

    Vefalı bir taraftar sadece ailesindeb mi olması gerekiyor böyle düşünmrsi için.Böyle düşünmrdiğimiz için kaybediyoruz.Takdir ediyorum Harbici nickli Bursasporluyu

    1
    2
 9. Bu hoca ile olmaz hiçbir tecrübesi yok kendini gelistirmemis bir de ego var transfer acilmazsa bu 2 oyuncu bize lazım başkanın bu işi acele çözmesi gerekir

  8
  5
 10. Bursasporin egolara kendini tatminlere harcayacak vakti yok
  NE OLURSA OLSUN
  SEDAT VE SERDAR YUZDEYUZ SUCLU OLSALAR BILE
  SUANDA ONLARDAN VAZGECME LUKSUMUZ YOK
  ONLARI KAZANMAK ZORUNDAYIZ
  UNUTMAYINKI
  SAMET DENILEN ADAMIN EGOSU YUZUNDEN KEMBOYU. KAYBETTIK
  OKKEMBO BIZE 1 MAC ALDIRAMAYACAK ADAMMIYDI
  BIR MAC YUZUNDEN BURALARA GELMEDIKMI
  HER KES AKLINI BAŞINA ALSIN
  SOYUNMA ODASINDA ARKADASINI DOVEN ADAMLAR BILE AFFEDILDI UNUTMAYIN

  7
  6
  1. @Hasan yorumuna yanıt olarak

   Hasan bunca yılı boşa geçirmişsin.
   Belki disiplini delerek kısa vadede günü kurtarırsın,
   Ancak şunu bil ki uzun vadede kesinlikle geleceği yok edersin.
   Bu nasıl olgunluk anlayışı?
   Futbolcu otoritesine dayalı sistemi nasıl savunursun?

   3
   3
 11. Sen onları boş ver mustafa sana hoca bile diyemiyorum beceriksiz onlar vakıfa gider üç mac sonra doner sen kendine gidecek yer seç üç mac sonra apas yolcu bidaha hiç bir takım senin gibi hem kibirli hem işi bilmezle calismaź

  7
  5
 12. Serdarla sedata şans verilseydi son 2 maçta açık ve net soylüyorum 6 puan alirdik.. saçma sapan defans hataları ve oyunu soğutmadaki beceriksizlikler yuzunden 1 puan alabildik..bu dediğim şeyleri de deneyimli futbolcular yapabilir.bakın capsiz bir hoca ve çapsiz bir yönetim yuzünden bu firsat sezonunu harciyoruz… vakifköye elbet güveniyoruz ama sadece 45 dakikalik gücleri var.. arkadaşlar gerçeklerle yuzleşin.bu kafayla darmadagan oluruz.

  7
  6
 13. Yorumlar takım menfatinden çok kişisel ve yandaşlık üzerine yapılmış. Bu şekilde daha iyi kondisyon ile bu takım çok can yakar.
  ikinci yarıda hiç maç kaybetmez çok iddialı konuşuyorum.
  Lazım olan iyi bir kondisyon hocası ve sabır. Sene 1987 ikinci Bursaspor’u hatırlattı bana.

  6
  7
 14. Anlasildi taraftara kan kurtarmaya yemin etmişler sonrada çıkıp agliyolar elimizdeki kadro bu olanlarida oynatmiyolar

  5
  4
 15. 30 yıldır alt yapi söyle böyle diye hep pohpohlandi yok ajax modeli yok manu modeli uygulanmadik sistem kalmadi. Sonunda koskoca şampiyon takim çoluk çocuğa ve evrimini tamamlayamamis patlamayi içinde yapmış sözde 3 – 5 topcuya kaldi. Vakıf köyü kapatin verine büyükbaş hayvan çiftliği kurun takimida kapatın başka isimle yeni kulüp açın yoksa tff 1. Ligte daha cok rezil olacaz kasaba semt takimlarinin diline düşecez

  4
  9
 16. Evet sayın mustafa er ve erkan kamat, lafa gelince önce birlik beraberlik diyosun, hani nerde bielik beraberlik malzemeciye bile ihtiyacımızın olduğu bu dönemde sizin yaptığınız BURSASPORa ihanet etmektir NET!!!!

 17. Elinde doğru dürüst adam yok ikiside bu takımda direk oynar Mustafa’nın egosu nu tatmin edemiyor lar başkan el koymalı olaya tabi başkan var da

  2
  1
 18. Şu yokluk zamanında 2 tecrübeli ismi
  Tercih etmemek intahardan farksizdir
  Bu kulübün içini boşaltmak isteyen
  Yönetim ve teknik heyet istemiyoruz

 19. Mustafa hoca neyapmak istiyor transfer tahtasını açtıramadık bari elimizdeki leri oynayalım takım maç kazanamıyor Mustafa hoca ayağına sıkıyorsun

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu