Ya Rusya ya da Katar..

Bursaspor’da Pablo Martin Batalla krizi daha uzun bir süre konuşulacağa benziyor. Gerek Başkan Erkan Körüstan gerekse Teknik Direktör Christoph Daum hakkında yaptığı açıklamaların ardından yeşil beyazlı bağlarını koparan yıldız oyuncu için Katar ekipleri ve Rus Spartak Moskova hazırda bekliyor.    BATALLA’YA 3,5 MİLYON EURO   Rahmetli İbrahim Yazıcı döneminde Bursaspor’un kapısını çalan ve 5 milyon Euro teklif eden Spartak Moskova ilk devreye giren kulüp oldu.   Batalla’nın kadro dışı kalmasının ardından oyuncunun menajeriyle temasa geçen ve 3 milyon 500 bin Euro’ya el sıkışan Rus kulübünün Bursaspor’a da 7 milyon Euro teklif edeceği belirtildi.    GEÇİCİ LİSANS   Rusların ardından Batalla’nın peşini Katar kulüpleri de bırakmıyor. Yıldız oyuncu, Bursaspor’un S.Moskova’nın teklifini kabul etmemesi durumunda FİFA’ya gidecek ve yaşadıklarını gerekçe göstererek geçici lisans isteyecek. Tangocu, geçici lisans olayını gerçekleştirdiği takdirde Katar’ın yolunu tutacak.    FENERBAHÇE DEVREYE GİREBİLİR   Yurt içinden de Batalla’nın talipleri her geçen gün artmaya devam ediyor.   

Ersun Yanal döneminde bu sezon başarılı sonuçlara imza atan Fenerbahçe’nın Batalla için girişimler yapacağı kaydedildi. Yanal’ın Batalla’nın transferi için yönetime onay verdiği ve sarı lacivertli kulübünde yaşanan gelişmeleri izledikten sonra Bursaspor yönetimiyle irtibata geçeceği kaydedildi.

 

Olay

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu